Home Kategorie Życie Poniżająca decyzja księdza. Nie chce udzielić bierzmowania młodzieży, która popiera protesty. To skandal!

Poniżająca decyzja księdza. Nie chce udzielić bierzmowania młodzieży, która popiera protesty. To skandal!

Poniżająca decyzja księdza. Nie chce udzielić bierzmowania młodzieży, która popiera protesty. To skandal!

Ksiądz, który przygotowuje młodzież do bierzmowania w jednym z polskich miast, ogłosił decyzję, która wstrząsnęła wieloma osobami. Ci, którzy wesprą Strajk Kobiet, nie mają szans na sakrament.

Ksiądz z Piły, przygotowujący młodzież do sakramentu bierzmowania, zadecydował, iż w tym roku nie wszystkie osoby do niego przystąpią. Swoją kontrowersyjną wiadomość opublikował na Facebooku i wzbudził ogromną dyskusję wśród wiernych.

– “Informuję, że osoby popierające aborcję wykreślam z listy do bierzmowania. Nie może iść do bierzmowania ktoś, kto odrzuca Biblię i nauczanie Kościoła!” – przekazał ksiądz uczniom, którzy przygotowują się do bierzmowania w Pile poprzez wiadomość na Facebooku.

Wiadomość bardzo szybko rozprzestrzeniła się w sieci i wzbudziła mnóstwo dyskusji. Osoby, które wzięły czynny udział w protestach lub okazali swoje wsparcie dla Strajku Kobiet, chociażby przez zmianę zdjęcia profilowego czy wpisy na Facebooku, nie mają szans na otrzymanie sakramentu. Co sądzicie o takim podejściu księdza?

 

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz