Home Kategorie Życie Skandaliczne słowa o protestach! Artur: “Te wszystkie baby na ulicach uciekły chyba z kuchni. Skończy się za 2 dni”

Skandaliczne słowa o protestach! Artur: “Te wszystkie baby na ulicach uciekły chyba z kuchni. Skończy się za 2 dni”

Skandaliczne słowa o protestach! Artur: “Te wszystkie baby na ulicach uciekły chyba z kuchni. Skończy się za 2 dni”

Artur w jednym z komentarzy pod naszym artykułem o Ogólnopolskim Strajku Kobiet postanowił napisać, co tak naprawdę myśli o kobietach. Jego słowa są naprawdę oburzające.

– “Te wszystkie baby na ulicach uciekły chyba z kuchni. Skończy się za 2 dni” – napisał mężczyzna. Na bieżąco informowaliśmy was o wydarzeniach związanych z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet. Pod jednym z  artykułów o tej tematyce, mężczyzna podpisujący się imieniem Artur w mocnych słowach postanowił skomentować całą tę sytuację.

Ostatnimi dniami jest bardzo głośno o protestach organizowanych przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. Kobiety i mężczyźni wyszli na ulice po tym, jak Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja eugeniczna jest niezgodna z konstytucją RP.

Jednak mężczyzna posługujący się imieniem Artur miał ciekawe na ten temat. W dobitnych i mocnych słowach napisał, co tak naprawdę myśli o protestach kobiet.

– “Te wszystkie baby na ulicach uciekły chyba z kuchni. Skończy się za 2 dni” – napisał.

Co uważacie o słowach tego mężczyzny? Niewiarygodne, że tacy faceci dalej istnieją. Ciężko uwierzyć, ze krzywdzący stereotyp „kobiety w kuchni” nadal funkcjonuje we współczesnym świecie. Manifestujący bardzo poważnie podchodzi do protestów, które mają obecnie miejsce na terenie całego kraju. Narażającą swoje życie i zdrowie w imieniu obrony zasady i przekonań, w które wierzą.

Należy pamiętać, że tak naprawdę w Internecie nikt nie jest anonimowy, chociaż na początku wydaje nam się inaczej. Za każde słowo w sieci można ponieść odpowiedzialność karną w realnym życiu. Także kwestią czasu jest, aż dane o naszym Arturze, wypłyną na światło dzienne. Nie chcielibyśmy wtedy być w jego skórze.

Ozonowanie klimatyzacji i więcej
Ozonowanie klimatyzacji i więcej
29,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Ozonowanie klimatyzacji (29,99 zł) z napełnieniem (od 89,99 zł) i więcej w ProfiAuto Serwis Mati-Trans w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz