Home Kategorie News Niespodziewana akcja pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Prezes miał się czego bać!
41.99K

Niespodziewana akcja pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Prezes miał się czego bać!

Przed domem Jarosława Kaczyńskiego wrze już od ubiegłego czwartku 22 października, kiedy to Trybunał Konstutucyjny wydał oburzające orzeczenie ws. aborcji eugenicznej. Jest więc ciekawie.

Oto bowiem w piątek 30 października po godzinie 19:30 warszawscy taksówkarze postanowili dać wyraz solidarności z kobietami, blokując całą ulicę Mickiewicza, przy której mieszka wicepremier!

Ulica Mickiewicza na Żoliborzu, przy której mieszka Jarosław Kaczyński, jest jedną z najbardziej obleganych ulic Warszawy od czwartku 22 października. Wczoraj – w piątek 30 października – po godzinie 19:30 ulicę zablokowali taksówkarze.

Z jednej strony stały samochody korporacji taksówkarskich, oklejone hasłami: “Solidarni z kobietami”, “Mamy dość”. Z drugiej – funkcjonariusze stołecznej policji, broniący dostępu do domu Kaczyńskiego.

Policji jest zauważalnie więcej niż podczas poprzednich protestów pod domem Jarosława Kaczyńskiego, które odbyły się tydzień temu. Część uczestników protestu nie brała udziału w przemarszu demonstracji przez centrum miasta, lecz przybyła bezpośrednio na Żoliborz.

– “Chcemy poszanowania prawa. I tyle – powiedziała reporterowi Wawa Info jedna z uczestniczek protestu. – Jeżeli rząd chce, żebyśmy się ograniczali, to niech się rząd sam najpierw zacznie ograniczać” – stwierdził inny z demonstrantów. Wygląda na to, że Jarosław Kaczyński ma spory problem

List i film od św. Mikołaja
List i film od św. Mikołaja
19,99 zł
29,99 zł
26 dni
do końca oferty!
Świąteczny list lub film od św. Mikołaja dla dziecka za 19,99 zł i więcej opcji z List od Mikołaja.pl (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
117
Ha ha
Ha ha
20
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz