Home Kategorie News Pilne! Od poniedziałku strajk lekarzy. Decydują się na taki krok w samym środku pandemii?!
86.25K

Pilne! Od poniedziałku strajk lekarzy. Decydują się na taki krok w samym środku pandemii?!

Pilne! Od poniedziałku strajk lekarzy. Decydują się na taki krok w samym środku pandemii?!

Strajk lekarzy już od poniedziałku? Te informacje mogą szokować – zwłaszcza, że pojawiają się w samym środku epidemii, gdzie z dnia na dzień notowane są coraz to większe liczby dotyczące zakażeń.

Jak się jednak okazuje, przede wszystkim młode środowiska lekarskie mają dość.  Pierwszy, już w poniedziałek, opierać będzie się na zapaleniu zniczy pod szpitalami. To jednak dopiero początek. Później ma być już tylko gorzej. Zapowiedziano konferencję prasową oraz postawienie ultimatum dla rządu.

Strajk kobiet, strajk rolników, strajk restauratorów – tym wszystkim żyje Polska w ostatnich dniach. Teraz może być jeszcze bardziej dramatycznie, a to dlatego, że swój strajk zapowiadają… lekarze. I to w samym środku drugiej fali epidemii, która już teraz wymknęła się spod kontroli.

. Pomysł na strajk tlił się w nich od jakiegoś czasu, natomiast teraz przyszedł czas na konkretnie działania. Według planów, wszystko swój początek powinno mieć już w najbliższy poniedziałek. Wtedy też przed szpitalami w całej Polsce mają zapłonąć setki zniczy. To jednak dopiero początek i próba zwrócenia na siebie uwagi. Później ma być już tylko gorzej. Sytuacja więc, będzie bardzo zła.

Moment, w którym na strajk decydują się lekarze, dla wielu może wydawać się najgorszym z możliwych. Jednakże, właśnie on determinuje to, że na medyków ktoś w ogóle zwróci uwagę. Czy wszystkiego bać powinni się pacjenci? To dopiero się okaże. Jak się okazuje, lekarze pragną zorganizować konferencję prasową. Według naszego informatora, rząd dostanie ultimatum. Jeśli oczekiwania nie zostaną spełnione to służba zdrowia zostanie sparaliżowana.

Ostatecznością, na którą mogą zdecydować się lekarze, jest tak zwane  “odejście od łóżek”. Co może oznaczać to w praktyce? Jeszcze więcej problemów związanych z pandemią koronawirusa, a tego raczej wolelibyśmy uniknąć.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
239
Ha ha
Ha ha
138
Wow
Wow
30
Smutny
Smutny
123
Zły
Zły
115

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz