Home Kategorie Ludzie Słowa pisarki Beaty Pawlikowskiej wywołały prawdziwe oburzenie w sieci! Internauci są wściekli. “Co za bzdury. Matka nie jest winna choroby dziecka”

Słowa pisarki Beaty Pawlikowskiej wywołały prawdziwe oburzenie w sieci! Internauci są wściekli. “Co za bzdury. Matka nie jest winna choroby dziecka”

Słowa pisarki Beaty Pawlikowskiej wywołały prawdziwe oburzenie w sieci! Internauci są wściekli. “Co za bzdury. Matka nie jest winna choroby dziecka”

Beata Pawlikowska postanowiła podzielić się z internautami swoimi przemyśleniami na temat aborcji. Pisarka sugeruje, że to od kobiety zależy, czy jej dziecko urodzi się zdrowe lub nie.

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Powiedzieć, że zmieszali pisarkę z błotem, to mało. Beata Pawlikowska to znana podróżniczka, która wydała już ponad sto książek. Autorka w swoich publikacjach skupia się nie tylko na podróżowaniu, ale również na duchowej strefie naszego życia.

Ludzie często mówią, że jest to ekspertka od wszystkiego, a zwłaszcza od spraw, na których kompletnie się nie zna. Tym razem zdecydowała się poruszyć jeden z najbardziej grzejących tematów, czyli aborcję. Jej słowa wywołały wielką burzę w sieci.

– “Kiedyś myślałam o aborcji zupełnie inaczej. Uważałam, że mam do niej nieograniczone prawo i było to dla mnie symbolem mojej wolności. Teraz myślę o tym inaczej, a najważniejsze wydaje mi się nie to jaką decyzję ostatecznie się podejmuje w przypadku ciąży, lecz raczej to jak świadomie żyje się każdego dnia” – stwierdziła w swoim wpisie.

Pawlikowska sugeruje, że to kobieta jest winna temu, że jej dziecko urodzi się chore.

– “Bo przecież to jaki prowadzę styl życia, ma wielki wpływ na wszystko, co dzieje się w moim organizmie, łącznie z ciążą. Ekspresja genów – czyli to, w jaki sposób geny zostają odczytane i jaki mają wpływ na organizm – zależy od czynników zewnętrznych. Mówi o tym jedna z nowych dziedzin nauki zwana epigenetyką. W praktyce to oznacza, że aktywność genów w organizmie zależy od całego środowiska, w jakim się znajdują” – czytamy dalej.

– “Toksyny z jedzenia, powietrza, wody, stres, strach mogą spowodować uszkodzenia DNA i nieprawidłowe odczytywanie genów. Ruch na świeżym powietrzu, zdrowe pożywienie, sen, medytacja, modlitwa mają pozytywny wpływ na cały organizm, wspierają prawidłowe funkcje wszystkich komórek i prawidłową transkrypcję genów. Potwierdzają to badania naukowe” – dodaje.

Internautki co zrozumiałe były wściekłe. Najdelikatniejsze komentarze mówiły o tym, że kobieta nie jest winna choroby dziecka. Najmocniejsze zaś, lepiej ich nie przytaczać.

 

 

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz