Home Kategorie Ludzie To koniec Zenka Martyniuka jakiego znacie. Gwiazdor spakował walizki i wyjechał

To koniec Zenka Martyniuka jakiego znacie. Gwiazdor spakował walizki i wyjechał

To koniec Zenka Martyniuka jakiego znacie. Gwiazdor spakował walizki i wyjechał

Zenek Martyniuk bez wątpienia jest najpopularniejszym wokalistą disco polo w naszym kraju. Uwielbiają go miliony ludzi. Teraz jego fani mogą się jednak bardzo zdziwić.

Okazuje się bowiem, że Zenek Martyniuk przeszedł metamorfozę. Zenek Martyniuk jest piosenkarzem znanym między innymi z utworu “Przez twe oczy zielone”. W rytm jego muzyki tanecznej bawią się miliony Polaków. Teraz ikona muzyki disco polo zaskoczyła swoich fanów. Mężczyzna pojechał do popularnego miejsca turystycznego, a tam przeszedł metamorfozę. Co zmieniło się w wyglądzie Zenka?

Martyniuk znany jest raczej z eleganckiego stylu ubierania. Często można go zobaczyć w klasycznych koszulach i garniturach. Tym razem postanowił jednak zaszaleć i założyć coś bardziej odważnego. Pomógł mu w tym znany stylista.

Zenon spotkał się bowiem z Gabrielem Sewerynem, który jest polskim projektantem futer oraz stylistą. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których widać, jak Martyniuk przymierza kolorowe, kwieciste stroje.

– “Ostatnie poprawki i marynarka dla Króla Disco Polo gotowa !!! @gabriel_seweryn gratuluje sukcesów zawodowych” – napisał na Instagramie Rafał Grabias, partner projektanta, który przygotował ubrania dla Martyniuka. Internauci byli zaskoczeni.

– “Pan Zenek będzie tonął w kwiatach i urodę skradnie najwspanialszym kwiatom jak Pan Zenek śpiewa w swojej piosence mała figlarka, chyba urodę skradłaś najwspanialszym kwiatom. Udanego tygodnia Panu i Panu Zenkowi życzę” – czytamy pod zdjęciem.

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
19
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz