Home Kategorie News Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy ona wszystkich Polaków

Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy ona wszystkich Polaków

Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy ona wszystkich Polaków

Premier Mateusz Morawiecki opublikował właśnie bardzo ważną wiadomość. Jego apel został skierowany do wszystkich Polaków. Warto wziąć sobie jego słowa do serca.

Mateusz Morawiecki opublikował w mediach społecznościowych bardzo ważną wiadomość dotyczącą wszystkich Polaków. Postanowił pilnie zaapelować w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce.

– “Tylko zjednoczeni i przestrzegając zaleceń służb jesteśmy w stanie wygrać z epidemią koronawirusa; bądźmy solidarni, pomagajmy lekarzom i troszczmy się o seniorów” – apelował w swoim poniedziałkowym wpisie na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. Dziś na godzinę 17 zaplanowano spotkanie premiera z przedstawicielami klubów oraz kół parlamentarnych w sprawie epidemii.

Szef rządu w swoim wpisie na Facebooku zwrócił uwagę na to, że wszyscy musimy przestrzegać zaleceń wydawanych przez służby, ograniczać kontakty społeczne, a także zasłaniać usta i nos w przestrzeni publicznej. Jak napisał, jest to jedyny sposób na to, by zdusić drugą falę epidemii oraz pomóc gospodarce.

– “Musimy przestrzegać zaleceń służb, ograniczać kontakty społeczne, nosić maseczki. Tylko w ten sposób pomożemy gospodarce i zdusimy drugą falę epidemii. Odłóżmy wszelkie spory na później, teraz liczy się przede wszystkim wspólna wygrana z koronawirusem!” – czytamy w poście premiera Mateusza Morawieckiego.

Ponadto, rzecznik rządu, Piotr Müller poinformował, iż w poniedziałek o godzinie 17 ma odbyć się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami klubów oraz kół parlamentarnych.

– “Zaproszeni zostali przedstawiciele klubów i kół parlamentarnych, w spotkaniu będą uczestniczyli też przedstawiciele rady medycznej przy premierze” – informował rzecznik rządu. Jak dodał, głównym tematem spotkania ma być obecna sytuacja epidemiczna w Polsce związana z ogromnym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem oraz działania, jakie podejmuje rząd w celu ich ograniczenia

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
6 dni
do końca oferty!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz