Home Kategorie Czego boi się Jarosław Kaczyński? Dorn ujawnił tajemnicę prezesa PiS. Będziecie zaskoczeni!

Czego boi się Jarosław Kaczyński? Dorn ujawnił tajemnicę prezesa PiS. Będziecie zaskoczeni!

Czego boi się Jarosław Kaczyński? Dorn ujawnił tajemnicę prezesa PiS. Będziecie zaskoczeni!

Prezesa PiS albo się kocha albo nienawidzi. Chociaż jego zwolenników nie brakuje, ostatnio coraz częściej i coraz głośniej krzyczą jego przeciwnicy. Czego boi się Jarosław Kaczyński?

22 października TK wydał orzeczenie w sprawie aborcji. I tak to się zaczęło. Już nocą pod domem Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu zebrali się protestujący. Mieli ze sobą transparenty i kartki z hasłami: “Prawo ma nas chronić”, “Macie krew na togach”, etc. tłum był wściekły i rozżalony.

Od tamtej pory prezes PiS nie może spać spokojnie. Protestujący chętnie maszerują w okolice jego domu. Napięcie wzrosło, gdy Jarosław Kaczyński wydał oświadczenie, w którym zachęcał do obrony kościołów. Wideo do złudzenia przypominało to, które zna niemal każdy Polak, zwłaszcza ten pamiętający czasy PRL-u. Nagranie to wygląda bowiem jak ogłoszenie stanu wojennego przez Wojciecha Jaruzelskiego.

O bezpieczeństwo prezesa PiS dbają nie tylko profesjonalni ochroniarze, ale i policjanci, o czym mówi się jedynie nieoficjalnie, ponieważ tej informacji nie potwierdza MSWiA. Natomiast stacja TVN ujawniła, że codziennie willi Kaczyńskiego pilnuje 18 funkcjonariuszy, pracujących podczas trzech zmian.

Z kolei dziennikarze Onetu podjęli próbę wyliczenia, ile kosztuje ochrona domu Kaczyńskiego. Z wyliczeń, w których pomagał Adam Rapacki, były zastępca komendanta głównego Policji oraz były podsekretarz stanu w MSW i MSWiA, wynika, że dziennie ochrona domu Jarosława Kaczyńskiego może kosztować więc około 5 tys. zł. A to przekłada się na kwotę 1,8 mln zł rocznie.

Obecnie bezpieczeństwa prezesa PiS bronią bowiem nie tylko wynajęci byli komandosi GROM-u, ale ponadto także Służba Ochrony Państwa. Według Dorna, Kaczyński boi się zamachu na swoje własne życie.

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 15,90zł: Fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniajacy kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
67
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz