Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski mówi o końcu swobody Polaków. Jego słowa wywołują niepokój.

Krzysztof Jackowski mówi o końcu swobody Polaków. Jego słowa wywołują niepokój.

Krzysztof Jackowski mówi o końcu swobody Polaków. Jego słowa wywołują niepokój.

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz. Wiele osób z zapartym tchem czeka na jego przepowiednie. Teraz podzielił się swoimi przemyśleniami na temat sytuacji w kraju.

Jackowski co jakiś czas opowiada o swoich nowych wizjach. Tak też zrobił i tym razem, w trakcie audycji na swoim kanale na YouTube. Zajął się ważnym tematem dla Polaków, mianowicie pandemią koronawirusa. Opowiedział o tym, czego możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach.

Jasnowidz zauważył w swoich wizjach dramatyczne sceny na polskich ulicach. Jak mówi, łączy się to z jego wcześniejszymi słowami, ale może być jeszcze gorzej. Jackowski twierdzi, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, po ulicach polskich miast mają jeździć czołgi.

Jasnowidz z Człuchowa uważa, że wyprowadzenie wojska na ulicę doprowadzi do zgrzytów społecznych, czego następstwem będzie dziwna sytuacja. To ma doprowadzić rządzących do oddania aktualnej władzy.

– „W PiS-ie nastąpi decyzja, która będzie miała związek z panem Kaczyńskim – albo coś się z panem Kaczyńskim stanie, albo z całym PiS-em” – powiedział na swoim kanale na YouTube słynny jasnowidz.

Jackowski zabrał też głos na temat, który zaniepokoi turystów. Według niego trzeba zapomnieć nie tylko o podróżowaniu, ale nawet o zwykłym wyjściu z domu. Jak mówi, trzeba cieszyć się świeżym powietrzem, póki jeszcze można.

– „Spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam” – mówił

– „To co dzieje się na ulicach miast, to, co dzieje się gospodarczo, to, co dzieje się ekonomicznie, zaczyna pokazywać obraz potężnego chaosu. Złotówka zaczęła się osłabiać, sytuacja wymyka się kompletnie spod jakiegokolwiek porządku” – dodał.

Krzysztof Jackowski uważa też, że tego nie da się już zatrzymać. Porównał to do lawiny śnieżnej. Miał na myśli protesty, sytuację w Europie i wiele innych. Jasnowidz twierdzi, że zmiany obejmą przynajmniej cały listopad.

– „Listopad to będzie czas, w którym odkryje się drugie dno sytuacji, która jest. Wojsko na ulicach, które także zapowiadałem, to nie przypadek i to drugie dno właśnie w listopadzie zacznie się odkrywać. W listopadzie zrozumiemy, że świat stanął przed o wiele groźniejszą sytuacją, jak tylko zaraza. Na to należy się przygotować. Rozsądnym jest przygotować nawet prowiant na czas trudny, który nas czeka” – zakończył.

Oczyszczania wodorowe twarzy
Oczyszczania wodorowe twarzy
99,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy AquaSure H2 od 89,99 zł i więcej opcji w MEDICAL PREMIUM – 4 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz