Home Kategorie Ludzie Rydzyk otworzył nowy sklep z cenami tylko dla elity. Ceny za produkty są zaporowe

Rydzyk otworzył nowy sklep z cenami tylko dla elity. Ceny za produkty są zaporowe

Rydzyk otworzył nowy sklep z cenami tylko dla elity. Ceny za produkty są zaporowe

Tadeusz Rydzyk wielokrotnie podejmował się najróżniejszych biznesów. Ostatnio głośno zrobiło się o jego sklepie, w którym ceny mogą wywołać zawrót głowy. Skąd takie ceny?

Nie da się ukryć, że Tadeusz Rydzyk wywołuje skrajne emocje. Jedni nie mogą go znieść i twierdzą, że jego działania są szkodliwe. Inni liczą się ze zdaniem redemptorysty w wielu istotnych kwestiach. Okazuje się, że Tadeusz Rydzyk odpowiada za powstanie sklepu internetowego, w którym można dostać jedzenie.

Ciężko znaleźć w naszym kraju bardziej kontrowersyjną osobę. Tadeusz Rydzyk od lat działa aktywnie zarówno we własnych mediach jak i najróżniejszych biznesach. Często podejmowane przez niego aktywności wiążą się ze sporymi wątpliwościami. Trudno się zresztą dziwić. Ojciec Tadeusz Rydzyk zawsze moja swoje zdanie.

Zgodnie z doniesieniami portalu O2, Tadeusz Rydzyk założył fundację, która prowadzi sklep internetowy Splendor24. Na jego stronie można znaleźć najróżniejsze produkty. Naszą uwagę przykuło głównie jedzenie, którego ceny mogą wywołać nie lada zaskoczenie.

Tadeusz Rydzyk w swoim sklepie sprzedaje dewocjonalia, książki oraz jedzenie. Do tej ostatniej grupy można zaliczyć słodycze, makaron, płatki oraz mąkę. Nikt nie spodziewałby się, że redemptorysta każe sobie słono zapłacić za tak niepozorne produkty. A jednak.

W końcu ile może kosztować kilogram mąki? Cóż w sklepie Rydzyka kosztuje on 50 złotych. Za pół kilograma mąki z kasztanów jadalnych przyjdzie nam zapłacić 25,50 zł. W związku z tym kilogram takiego produkty będzie nas kosztował aż 51 zł. Bez wątpienia cena może wydawać się wysoka. Jednak to nie koniec zaskoczeń.

Mieszanka przypraw Seleria w sklepie redemptorysty kosztuje 49,50 zł za 100 g produktu. Natomiast przyprawę do miodu gruszkowo-ziołowego dostaniemy za 79,90 zł. Nawet płatki orkiszowe kosztują 24 zł. Takie ceny z pewnością przerastają zasobność portfeli wielu potencjalnych klientów.

Na stronie sklepu można również natknąć się na inne produkty spożywcze. Opakowanie orkiszowego makarony o pojemności 400 g kosztuje 13 zł. Mało kto mógłby sobie pozwolić na taki wydatek. Makaron w kształcie liter możemy dostać za 12,90 za 250 g produktu. Niektórzy jednak bronią ojca Rydzyka twierdząc, że produkty, które sprzedaje są niestandardowe, stąd ta cena.

eKurs: Asystentka stomatologiczna
eKurs: Asystentka stomatologiczna
79,00 zł
209,00 zł
2 dni
do końca oferty!
Kurs online: Asystentka stomatologiczna z zaświadczeniem MEN za 79 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 209 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
39

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz