Home Kategorie Ludzie Jackowski przekazał, co wkrótce stanie się w Polsce. Wizyta niecodziennych gości z zachodu i ciągłe powtarzanie jednego słowa. Czyżby wojna?
7.11K

Jackowski przekazał, co wkrótce stanie się w Polsce. Wizyta niecodziennych gości z zachodu i ciągłe powtarzanie jednego słowa. Czyżby wojna?

Jackowski przekazał, co wkrótce stanie się w Polsce. Wizyta niecodziennych gości z zachodu i ciągłe powtarzanie jednego słowa. Czyżby wojna?

Polska wkrótce może mieć niecodziennych gości. Popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski, którego wizje już niejednokrotnie się sprawdzały, przepowiedział gdzie i kiedy możemy spodziewać się wizyty.

Krzysztof Jackowski kolejny raz miał wizję. Tym razem przepowiedział, że Polska już wkrótce będzie miała wyjątkowych gości. Bez przerwy powtarzał jedno słowo, które miało zaznaczyć powagę sytuacji.

Krzysztof Jackowski od wielu lat uznawany jest za jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. W swojej karierze może zapisać sobie kilkaset rozwiązanych spraw, w których m.in. wielokrotnie pomagał policji w poszukiwaniu zaginionych ludzi. W ostatnim czasie swoją działalność prowadzi przede wszystkim w internecie na platformie YouTube.

Podczas swojej ostatniej transmisji na żywo przedstawił obserwującym najnowszą wizję. Jakiś czas temu przewidział, że w jednym z regionów Polski pojawi się wojsko. Tym razem zdradził, że chodzi dokładnie o wojska niemieckie. Na szczęście zdaniem wizjonera nie chodzi o nic zagrażającego naszemu bezpieczeństwu:

– “Rejon Wrocławia, południa Polski, ale Wrocławia, widzę tam wojska, ja je nazwałem wojska niemieckie. Ale absolutnie nic złego się nie dzieje w naszym kraju. To tak, jakby te wojska wchodzą za zgodą naszego kraju, wchodzą, bo tu jest miejsce odpowiednie. Mam wrażenie, że te wojska wchodzą właśnie w rejon Wrocławia, Wałbrzycha” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Zdaniem jasnowidza podobna sytuacja ma miejsce u naszych sąsiadów to jest w Czechach. W trakcie swoich ostatnich transmisji powiedział również, o co dokładnie chodzi ze wtargnięciem obcych wojsk na teren naszego kraju. Dzieląc się z fanami swoją wizją, nieustannie powtarzał słowo wojsko.

Krzysztof Jackowski podczas swoich transmisji na żywo organizowanych na platformie YouTube zbiera mnóstwo obserwujących. Każde z nich cieszy się zainteresowaniem ponad 100 tys. widzów. Jego kanał doczekał się 208 tys. subskrypcji. Liczba ta wzrasta każdego dnia.

Podczas poprzednich transmisji na żywo wizjoner utrzymywał, że wyjście wojska na Polskie ulice ma być związane z walką z pandemią koronawirusa, a także pomocą najbardziej potrzebującym. Nie będzie to mieć nic wspólnego z żadnym konfliktem zbrojnym.

– “W tym czasie, poza tym wszystkim dzieje się, tak to nazwałem, straszna granda w Polsce. To dopiero będzie uderzenie na rząd, tak to nazwałem. I dalej skupiając się, czuję, że do Polski zjeżdża pełno wojska, ale tu się nic nie dzieje. Tylko przyjeżdża wojsko. Wschodnie granice i Wrocław, a też Wałbrzych, te rejony, będą obstawione wojskiem. Ale tu się nic nie dzieje” – twierdzi Krzysztof Jackowski

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz