Home Kategorie Skandal na religii. “Z płodów poddanych aborcji robi się kosmetyki”. Tak mówiła katechetka

Skandal na religii. “Z płodów poddanych aborcji robi się kosmetyki”. Tak mówiła katechetka

Skandal na religii. “Z płodów poddanych aborcji robi się kosmetyki”. Tak mówiła katechetka

Katechetka nastraszyła dzieci, twierdząc, że z płodów poddawanych aborcji robi się kosmetyki, a także natrętnie promowała organizację religijną. Wszystko bez wiedzy ani zgody rodziców.

Jej zachowanie to przekroczenie wszelkich granic. Nie powinna ona sobie pozwolić na tego typu komentarze i rodzice ostro nalegają, żeby zostały wobec niej wyciągnięte konsekwencje.

Prawicowi politycy często i chętnie podkreślają prawo rodziców do kształtowania światopoglądu dziecka. Ta zasada obowiązuje jednak tylko w jedną stronę, najczęściej wtedy, gdy  politycy uznają, że trzeba bronić dzieci przed edukatorami, którzy wytłumaczą, jak się zabezpieczać przed niechcianą ciążą i chorobami wenerycznymi. Wtedy rodzice są nawet zachęcani do protestów przeciwko takim wykładom. Okazuje się jednak, że ksiądz czy katechetka mają inne prawa.

Taka sytuacja miała miejsce w jednej ze szkół w Bydgoszczy. Młodzież najpierw została zmuszona do pójścia do kina na seans Nieplanowane, który został przez środowiska medyczne wielu krajów skrytykowany za kłamliwy i niezgodny z wiedzą medyczną sposób przedstawienia aborcji, a następnie katechetka postanowiła kuć żelazo póki gorące.

Zszokowani uczniowie nagłośnili sprawę z mediach społecznościowych. Jak ujawnili, katechetka powiedziała im, że legalna aborcja jest wynikiem spisku firm kosmetycznych, które potrzebują ludzkich płodów, żeby je przerabiać na kosmetyki. Tak dokładnie takie coś stwierdziła. Rozdała także figurki płodów, rzekomo 10-tygodniowych, wmawiając dzieciom, że to już właściwie w pełni ukształtowany człowiek. Jest to oczywiście, medyczna bzdura.
Indoktrynacja antyaborcyjna odbyła się bez wiedzy rodziców uczniów, nie wspominając nawet o zgodzie. W dodatku wykład, prowadzony przez katechetkę był zarazem promocją organizacji religijnej “Bractwo Małych Stópek”, której wizytówki były dołączone do figurek płodów. W tym przypadku, wszyscy rodzice byli zgodni, niezależnie od poglądów, katechetkę powinny spotkać surowe konsekwencje.
– “W 10 tygodniu życia płodowego dziecko osiąga nawet 5 cm. Ukształtowane są rączki i nóżki, działają wszystkie organy. Na palcach widać linie papilarne i paznokcie. Dziecko reaguje na bodźce zewnętrzne, odczuwa podstawowe smaki oraz ból. Częstym odruchem jest ssanie palca” – nie trzeba wybitnej wiedzy medycznej, żeby wiedzieć, że to kompletna bzdura.
eKurs: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
eKurs: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pośrednik w obrocie nieruchomościami z zaświadczeniem MEN za 49 zł z Online Edukacją

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz