Home Kategorie Ludzie Maciej Maleńczuk o kobietach: ”Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba”. Słowa artysty wywołują oburzen

Maciej Maleńczuk o kobietach: ”Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba”. Słowa artysty wywołują oburzen

Maciej Maleńczuk o kobietach: ”Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba”. Słowa artysty wywołują oburzen

Maciej Maleńczuk całkiem niedawno był gościem programu Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiadał o swoich miłosnych podbojach. Sporo uwagi poświęcił też samym kobietom i ich charakterom.

Muzyk opowiedział także o doświadczeniu, jakie nabył w kontaktach z kobietami. Stwierdził, że kobiety po osiągnięciu granicy pewnego wieku stają się nieznośne -“Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba” – takie były dokładnie słowa Maleńczuka.

Wiele z nas śpiewało takie hity, jak Tango libido, czy Ostatnia nocka. Maciej Maleńczuk od zawsze robił wrażenie na kobietach, jednak nie każda znała jego historie miłosne. W trakcie programu Kuby Wojewódzkiego opowiedział o swoich doświadczeniach z kobietami.

Wokalista rockowego zespołu Pudelsi Maciej Maleńczuk całkiem niedawno był gościem programu Kuby Wojewódzkiego, u którego opowiadał o swoich przygodach seksualnych i kobietach. To co mówił was zaskoczy ale na pewno nie pozytywnie.

– “Trafiło mi się parę trójkątów, ale raczej damsko-męskich, nie tak, że z kolegą” – powiedział wokalista, nawiązując tym samym do utworu zespołu Pudelsi pt. Tango Libido. Następnie powiedział, że zawsze były to dwie koleżanki – “Tak więc zawsze były dwie koleżanki dodał Maciej Maleńczuk.

59-letni muzyk nigdy nie ukrywał swojego zainteresowania młodymi kobietami. W 2018 roku było głośno o jego rzekomym związku z Barbarą Burdzy, z kolei rok później mówiono o jego ślubie z wokalistką zespołu Blade Loki Anetą Adamek. Ostatecznie prawda nie wyszła na jaw.

Maciej Maleńczuk w programie Kuby Wojewódzkiego wyjaśnił swoją fascynację młodymi kobietami. Otóż uznał, że każda kobieta ma swój termin przydatności, który ma wynosić 26 lat, a później ma być już tylko gorzej:

–  “Wydaje mi się, że jest coś takiego jak 26. rok życia u kobiety i to jest rok przełomowy. Poznajesz dziewczynę, jak ma 25 lat, i jest fajną super dziewczyną. Mija 26 i staje się z niej nieznośna baba. Po 26. roku życia wszystko się diametralnie zmienia i jest kicha” – co sądzicie o takim stwierdzeniu gwiazdora?

 

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz