Home Kategorie Ludzie Wpadki w programie na żywo nie dało się wyciąć. Dziennikarz TVN na wizji zrobił coś niezwykle wręcz komicznego

Wpadki w programie na żywo nie dało się wyciąć. Dziennikarz TVN na wizji zrobił coś niezwykle wręcz komicznego

Wpadki w programie na żywo nie dało się wyciąć. Dziennikarz TVN na wizji zrobił coś niezwykle wręcz komicznego

Kiedy Marcin Wrona pojawia się na ekranach, to pewne jest, iż TVN przedstawi widzom fakty dotyczące życia za oceanem.  Obecnie Amerykanie oczekują otrzymania ostatecznego wyniku wyborów prezydenckich.

TVN na bieżąco śledzi to wydarzenie i dostarcza nam o nim informacji. W programie na żywo doszło jednak do niespodziewanej wpadki. Z pewnością was ona zaskoczy.

Sytuacja była naprawdę zaskakująca i widzowie TVN raczej nie przywykli do takiego widoku Marcina Wrony. Dziennikarz zdecydował się umieścić niechlubny kadr w sieci i na Facebooku zamieścił oficjalne stanowisko w tej sprawie. Nie było żadnych szans na to, by uniknąć pokazania tego na wizji.

Wpadka stacji TVN zapewne przez długi czas zapadnie w pamięci widzów i bardzo obrazowo opisuje sytuację Stanach Zjednoczonych. Tegoroczne wybory prezydenckie, w których walczy Joe Biden oraz Donald Trump dostarczają ogromu emocji, w tym niepewności, a dziennikarze z całego świata nieustannie relacjonują doniesienia z kolejnych stanów. Marcin Wrona widoczny w kadrze zaliczył spore potknięcie w wizerunku profesjonalnego korespondenta. Nie powinien sobie na takie coś pozwolić.

Jego wczorajsze zachowanie zaskoczyło wszystkich, nawet jego samego dlatego postanowił wytłumaczyć się z wpadki w rozmowie na żywo. Pokazał kadr z programu TVN i przeprosił widzów za uchwycone okiem kamery ziewnięcie.

– “Proszę o wybaczenie! Korespondent relacjonujący dla Państwa od miesięcy amerykańska kampanie wyborcza jest nieco zmęczony i niedospany co uchwyciła kamera. PPRZEPRASZAM!” – napisał na swoim fanpage Marcin Wrona dołączając do tych słów zdjęcie siebie ziewającego na tle Białego Domu. Takie zachowanie i podejście do swojej pracy, to w mediach coraz częściej rzadkość. Warto tutaj przypomnieć zachowanie innego dziennikarza, jednak niezwiązanego z TVN, a z TVP.

Nie chowamy jednak urazy. W końcu rozumiemy, że praca w telewizji i ciągłe raportowanie tak podniosłego wydarzenia, jakim są wybory w Stanach Zjednoczonych, mogą być męczące. Nie można przecież z powodu takiej drobnostki, odmówić panu Marcinowi Wronie, profesjonalizmu.

Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z zaświadczeniem MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz