Home Kategorie Ludzie Wieszaki na płocie Kaczyńskiego. Czy policja poniesie za to konsekwencje?

Wieszaki na płocie Kaczyńskiego. Czy policja poniesie za to konsekwencje?

Wieszaki na płocie Kaczyńskiego. Czy policja poniesie za to konsekwencje?

Według nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski, policjanci zostaną ukarani za wieszaki na płocie Kaczyńskiego. Chodzi o brak dyscypliny służbowej.

22 października Trybunał Konstytucyjny zdecydował w sprawie dopuszczalności aborcji embriopatologicznej. Sędziowie uznali, że przepisy umożliwiające usunięcie płodu w wypadku stwierdzenia jego ciężkiego uszkodzenia lub nieuleczalnej choroby są niezgodne z Konstytucją. Wywołało to oczywiście protesty.

Protest dotarł pod dom Kaczyńskiego. W pewnym momencie zaczęły się przepychanki z policją, która musiała interweniować. W kolejnych dniach funkcjonariusze chronili miejsca zamieszkania prezesa PiS. Okazuje się, że nie wszyscy prawidłowo wykonywali swoje obowiązki. Przynajmniej według prezesa.

Jak nieoficjalnie informuje Wirtualna Polska, Komendant Rejonowy Policji podjął decyzję o zawieszeniu zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa-Żoliborz i kilku policjantów, którzy pilnowali domu Jarosława Kaczyńskiego.

Chodzi tutaj mianowicie o akcję Lotnej Brygady Opozycji z 29 października. Grupa osób powiesiła na płocie przed domem Kaczyńskiego paczkę pampersów oraz wieszaki (symbol protestu kobiet) z literami układającymi się w niecenzuralne słowo.

– “Mówimy o ewentualnym naruszeniu dyscypliny służbowej, co mogło przejawiać się brakiem reakcji funkcjonariuszy na popełnione wykroczenie. W związku z powyższym zawieszonych zostało 6 funkcjonariuszy na okres miesiąca” – Rzecznik Komendy Rejonowej Policji Warszawa V Elwira Kozłowska.

 

 

Strzyżenie, kolor, prostowanie
Strzyżenie, kolor, prostowanie
29,99 zł
70,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mycie, strzyżenie i modelowanie za 29,99 zł i więcej opcji w salonie Piękno z Pasją w Bielsku-Białej (do -57%)

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz