Home Kategorie Ludzie Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków

Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków

Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków

Mateusz Morawiecki nie był w stanie już dłużej wytrzymać. Musiał głośno powiedzieć, co myśli o zachowaniu Polaków. Padły ostre słowa. Zaskoczą one was.

Mateusz Morawiecki postanowił publicznie skomentować zachowanie wielu Polaków. Uznał, że nie jest w stanie już dłużej milczeć i w końcu musi jasno wyrazić swoje zdanie. W jego komentarzu padły ostre słowa.

Premier nie mógł dłużej pozostawać obojętny na to, co widzi. Wielu Polaków wciąż opiera się noszeniu maseczek, twierdząc, iż jest to forma zniewolenia, a pandemia koronawirusa nie istnieje. Zdaniem Mateusza Morawieckiego nie jest to jednak zwyczajna forma buntu.

– “Ten cienki kawałek materiału na twarzy to często granica między życiem i śmiercią” – zwłaszcza dla naszych seniorów. Wbrew pozorom nienoszenie maseczek to nie wyraz buntu i niezależności, ale zwykłej głupoty – napisał premier na swoim profilu na Facebooku.

Premier postanowił opublikować na swoim profilu na Facebooku ostry wpis, w którym jasno powiedział, co myśli o osobach, które nie noszą maszeczek w przestrzeni publicznej i świadomie narażają zdrowie oraz życie innych osób. Uważa to za nieodpowiedzialne.

Komentarz premiera pojawił się pod najnowszym spotem dotyczącym promowania noszenia maseczek. Opublikowało je Ministerstwo Zdrowia. Jak można bowiem zauważyć, wciąż wiele osób nie stosuje się do powszechnego obowiązku zasłaniania ust oraz nosa w przestrzeni publicznej.

Premier Mateusz Morawiecki w ostry sposób skomentował zachowanie Polaków, którzy nie zasłaniają ust oraz nosa w przestrzeni publicznej. Powołał się na opinię lekarzy oraz specjalistów, którzy udowodnili, że noszenie maseczek pozwala na skuteczne ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Zasadniczo pandemia koronawirusa w dalszym ciągu nie ustaje. Każdego dnia na całym świecie przybywa tysięcy chorych. Tymczasem skutecznego leku oraz szczepionki nadal brakuje. Choć naukowcy w pocie czoła starają się odnaleźć skuteczny lek, nie jest to prostym zadaniem, dlatego na ten moment jedynym, co nam pozostaje, jest skuteczne chronienie się przed ewentualnym zakażeniem.

 

 

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub masaż relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
32
Ha ha
Ha ha
89
Wow
Wow
18
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
47

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz