Home Kategorie Ludzie Brutalne słowa Kai Godek o aborcji w wyniku gwałtu! Traktuje je jak obywatelki drugiej kategorii

Brutalne słowa Kai Godek o aborcji w wyniku gwałtu! Traktuje je jak obywatelki drugiej kategorii

Brutalne słowa Kai Godek o aborcji w wyniku gwałtu! Traktuje je jak obywatelki drugiej kategorii

Kaja Godek, pełnomocniczka projektu obywatelskiego “Zatrzymaj aborcję”, była gościem audycji Halo ZET. To co mówiła zaskoczyło wszystkich. W mało przyjemny sposób.

Podczas audycji podzieliła się ze słuchaczami swoimi poglądami na temat możliwości dokonania aborcji w przypadku gwałtu. Jedna ze słuchaczek zapytała, czy przepis mówiący o dozwolonej aborcji w przypadku gwałtu zostanie utrzymany.

Ufam, że ten przepis też zostanie zniesiony, dlatego że jesteśmy za pełną ochroną życia. Są kraje i kultury, w których kobietę po gwałcie zabija się, zabija się ofiarę gwałtu. My jesteśmy, tak naprawdę bardzo blisko tych kultur. Dziecko, które poczęło się z gwałtu, również jest ofiarą gwałtu. Ono ma prawo począć się. U nas zabija się drugą ofiarę gwałtu, jaką jest dziecko z gwałtu. Tak naprawdę nie różnimy się od tych kultur, które są barbarzyńskie, które zabiją ofiarę. Trzeba chronić oboje i matkę i dziecko. Niezależnie od tego w jakich warunkach poczęło się dziecko, bo dziecko nie odpowiada za swojego ojca, który był gwałcicielem” – odpowiedziała Godek.

Jak widać Kaja Godek nie uznaje kompromisów. Uznaje ona, że dziecko z gwałtów powinno być rodzone przez kobietę. Nawet jeżeli tutaj mówimy o młodej dziewczynie. Jak łatwo się domyślić, takie stwierdzenie Kai Godek nie spotkało się z pozytywną reakcją ludzi.

 

 

Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem z MEN za 79 zł z firmą Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
69

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz