Home Kategorie Ludzie Ewa Farna sporo schudła. Nowe zdjęcie spowodowało wysyp pozytywnych komentarzy!

Ewa Farna sporo schudła. Nowe zdjęcie spowodowało wysyp pozytywnych komentarzy!

Ewa Farna sporo schudła. Nowe zdjęcie spowodowało wysyp pozytywnych komentarzy!

Ewa Farna schudła i pochwaliła się nową sylwetką na Instagramie. Tak szczupła to już dawno nie była. Fani nie kryją zachwytu nad tym jak ona teraz wygląda.

Ewa Farna od kilku lat na przemian chudnie i tyje. Nie ma najwyraźniej szczęścia do diet, albo brakuje jej wytrwałości , bo co tylko zdążyła się pochwalić odchudzoną sylwetką, kilogramy szybko wracały.

Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że akceptuje swoje ciało i duże pośladki, bo może w niej zmieścić wszystkie niepochlebne opinie na swój temat. Niestety, Czesi nadal wytrwale nazywali Ewę “polską ciężarówką” i namawiali ją, by wreszcie schudła.

Piosenkarka oficjalnie ignoruje krytykę pod swoim adresem i przekonuje, że zarabia na życie głosem a nie ciałem, więc nie ma obowiązku mieć figury modelki, jednak złośliwe uwagi chyba jej odrobinę doskwierały, bo ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej odchudzonej sylwetki.

Ewa Farna w czerwcu 2019 roku urodziła dziecko. Od początku było wiadomo, że nie weźmie udziału w wyścigu celebrytek o to, która szybciej odchudzi się po porodzie. Farna postanowiła to zrobić, jak wszystko, w swoim tempie.Godne podziwu jest to, że udało jej się schudnąć w trakcie pandemii, gdy większość ludzi, pozamykana w domach i bez dostępu do siłowni, wykazuje trend raczej w przeciwną stronę. Fani nie kryją zachwytu pisząc pod nowym zdjęciem między innymi komentarze takie jak:

– “Ewa patyczak! Ale Ciebie mało 😂😍 Promieniejesz! Macierzyństwo zdecydowanie Ci służy! Czekam na płytę tak, że szok!” – mówił jeden z komentarzy.

 

 

Kurs online: Asystent ds. rozliczeń z MEN
Kurs online: Asystent ds. rozliczeń z MEN
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Asystent ds. rozliczeń i fakturowania z zaświadczeniem MEN za 79 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz