Home Kategorie Ludzie Żona byłego prezesa Superligi tragicznie zmarła. To szok dla rodziny, przyjaciół, znajomych i fanów

Żona byłego prezesa Superligi tragicznie zmarła. To szok dla rodziny, przyjaciół, znajomych i fanów

Żona byłego prezesa Superligi tragicznie zmarła. To szok dla rodziny, przyjaciół, znajomych i fanów

Żona byłego prezesa Superligi Łukasza Gontarka nie żyje. Miała 30 lat. Dzielnie walczyła o życie. Jakie były przyczyny jej śmierci?

Łukasz Gontarek poinformował w mediach społecznościowych o śmierci swojej żony, Aleksandry. Kobieta zmarła w wieku 30 lat. Dzielnie walczyła o życie w szpitalu. Niestety batalie tą przegrała.

Były prezes Superligi Łukasz Gontarek poinformował w mediach społecznościowych o śmierci Aleksandry Gontarek. Pod koniec października były działacz sportowy poinformował o chorobie swojej małżonki. Przestrzegał też przed bagatelizowaniem objawów przypominających COVID-19.

Jego żona skarżyła się na ból głowy, zmagała się z wymiotami. Niestety błyskawiczny wylew pogorszył jej stan. Kobieta walczyła o życie. Po tym, jak Ola wylądowała w szpitalu, zrozpaczony mąż prosił za pośrednictwem social mediów o modlitwę za nią:

– “Serdecznie dobry głos dobrej woli o poparciu myśli, modlitwy w intencji mojej Żony Aleksandry. Bardzo tego potrzebuje w tym momencie…” – pisał.

Niestety walka ta okazała się być przegrana.

– “Dziękuję wszystkim za wspieranie mojej Ukochanej Żony Aleksandry w ostatnich dniach. Jej uśmiech rozświetla teraz inny świat … Proszę złapcie chwilę, doceniajcie wspólny czas z najbliższymi” – napisał na Twitterze. Naprawdę współczujemy panu Łukaszowi.

 

Kurs online: Ziołolecznictwo
Kurs online: Ziołolecznictwo
49,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Ziołolecznictwo za 49 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz