Home Kategorie Ludzie Artur Barciś ma COVID-19. Aktor opublikował na YouTube poruszające wyznanie

Artur Barciś ma COVID-19. Aktor opublikował na YouTube poruszające wyznanie

Artur Barciś ma COVID-19. Aktor opublikował na YouTube poruszające wyznanie

Artur Barciś ma COVID-19. Aktor postanowił podzielić się z Polakami swoim doświadczeniem dotyczącym przebiegu choroby. Napisał wiersz w którym szczerze opisał przebieg choroby.

Mieliśmy już okazję przekonać się, że koronawirus może dotknąć każdego, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Na COVID-19 zachorowali już m.in. Andrzej Duda, Donald Trump czy Radosław Majdan. Kolejnym człowiekiem, który trafił do tego grona jest Artur Barciś.

W serwisie YouTube zamieścił smutne nagranie, na którym bez ogródek wyznał całą prawdę na temat koronawirusa. Aktor wyrecytował dla internautów wiersz własnego autorstwa. Zdradził w nim szczegóły tego, jak wygląda jego walka z chorobą.

Załamanym głosem mówi:

– “Myślisz, że cię to ominie, że ciebie to nie dotyczy. Nie ma go w twojej rodzinie, nie ma go w twojej okolicy. Aż nagle, niespodziewanie czujesz, że coś się nie zgadza. Że nie smakuje śniadanie, że twoje ciało cię zdradza. Powoli i metodycznie jak bardzo sprawny mechanizm, wysyła swoje wytyczne przejmując już twój organizm.” –

W swoim wierszu Artur Barciś przestrzega ludzi przed tym, jak przebiega zakażenie COVID-19.Zwraca uwagę na to, że w chwili obecnej nie ma żadnego lekarstwa na koronawirusa i jedynym dostępnym sposobem jest leczenie objawowe.

 

– “Powiem ci co cię czeka. Doświadczam tego codziennie. Nie, nie ma na niego lekarstw, zmierzysz się z nim samodzielnie. Kaszel od rana do nocy, potem od nocy do rana. Będziesz się zwijał z niemocy, osłabniesz od niewyspania. Gorączka cię mokrym kocem rozbije na tysiąc drgawek, a suchy kaszel jak z procy odbierze wiarę w poprawę. Mdłości, ból mięśni i głowy, nogi i ręce jak z waty. Obcy się wybrał na łowy i wali do ciebie z armaty. I będzie się bawił długo, nie licz, że cię porzuci. Dziś ty jesteś jego sługą, masz tańczyć jak ci zanuci. Więc będziesz robił co każe, zwiniesz się w rogu pokoju, a on ci wtedy pokaże w jakim jest dzisiaj nastroju” – mówi Barciś.

Aktor podkreśla, jak wielkim problemem jest poczucie samotności, z którym zmagają się ludzie zarażeni COVID-19.

– “Samotność dobije cię z boku, choć masz przyjaciół, rodzinę, nikt cię nie wyrwie z rynsztoku ani na jedną godzinę. Nie zwierzam się by narzekać, nie chcę współczucia nad głową. To apel mój byś nie czekał, że będzie bezobjawowo” – zakończył.

 

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz