Home Kategorie Życie Ona zwijała się z bólu podczas porodu. On był kompletnie nieczuły na jej cierpienie.

Ona zwijała się z bólu podczas porodu. On był kompletnie nieczuły na jej cierpienie.

Ona zwijała się z bólu podczas porodu. On był kompletnie nieczuły na jej cierpienie.

W wielu filmach pojawia się scena, w której mąż towarzyszy żonie na sali porodowej. Ale zamiast wspierać, mdleje. Cóż, omdlenie w tej sytuacji można potraktować jako okoliczność łagodzącą.

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym ona rodzi, a on je pizzę, a przynajmniej szykuje się do uczty. To zdjęcie oburzyło tysiące internautów. To dopiero niefajne zachowanie w stosunku do partnerki.

Porody rodzinne są bardzo popularne. Co prawda rodząca kobieta nie może podzielić się bólem z mężczyzną. Ale zazwyczaj może przynajmniej liczyć na jego wsparcie podczas porodu. W teorii, bo w praktyce… bywa różnie.

W serwisie Reddit ukazał się post ze zdjęciem, które zbulwersowało wielu internautów. Na pierwszym planie widzimy pizzę z salami i papryką, a także puszki z napojami. Ten fragment zdjęcia mógłby wskazywać, że w tle właśnie rozgrywa się jakiś mecz lub rozkręca impreza. Ale nic bardziej mylnego.

Za ogromną pizzą widać… wijącą się z bólu, rodzącą kobietę. Ciężko stwierdzić, czy wiedziała o zdjęciu. Wydaje nam się jednak, że akurat w tym momencie zapewne nie miała czasu się nad tym zastanawiać.

Najwyraźniej partner rodzącej kobiety uznał, że tak będzie zabawnie. W poście napisał:

– “Od niechcenia jem pizzę, gdy kobieta jest w połowie porodu” – napisał.

Kobieta ewidentnie boki zrywała… tyle, że nie ze śmiechu. Nie do śmiechu było też wielu internautom, którzy skrytykowali autora zdjęcia. Znaleźli się i tacy, którzy nie widzieli w takim zachowaniu nic niestosownego.

– “Ja również musiałem coś zjeść, gdy moja żona rodziła. Kiedy słyszysz, że poród będzie trwał 12 godzin, trzeba nastawić się na to, że 11 to męczące czekanie” – odparł jeden z komentujących.

To nie jedyna historia będąca przykładem na to, że męskie wsparcie podczas porodu niejedno ma imię…

Kilka miesięcy temu w sieci pojawił się filmik, na którym widać mężczyznę nagrywającego TikToka. W tle… kobieta ze skurczami porodowymi. Jego partnerka była zła, ale już mu wybaczyła.

– “Na początku byłam podirytowana. Teraz cieszę się, że nasze dziecko będzie mogło zobaczyć, jaki naprawdę jest jego tata i, że potrafi w każdej sytuacji być zabawny” –  wyznała.

 

 

 

Masaż kręgosłupa i bańką chińską
Masaż kręgosłupa i bańką chińską
29,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa lub bańką chińską za 29,99 zł w Gabinecie Masażu Sławomira Grabskiego w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz