Home Kategorie Ludzie Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

Jacek Kurski niedawno z radością stawał na ślubnym kobiercu, teraz jego żona przerwała milczenie. Dziennikarze ujawnili szokujące fakty z życia rodziny prezesa TVP.

Jacek Kurski nie ukrywał radości ze swojego niedawnego ślubu, długo czekał na tę chwilę. Niestety, rodzinny spokój i szczęście zostały zmącone. Zona prezesa TVP ujawniła prawdę, dziennikarze dotarli do szokujących faktów z życia małżeństwa.

O decyzji w sprawie objęcia prezesa Telewizji Polskiej rządową ochroną SOP poinformowało m.in. Centrum Informacji TVP. Zgodnie z art. 3 ustawy o SOP ochroną taką objęci są m.in. prezydent, marszałkowie obu izb parlamentu, premier oraz wicepremierzy.

Przepisy zapewniają ochronę również szefowi MSWiA oraz ministrowi spraw zagranicznych. Rządową ochroną SOP mogą zostać objęte także “inne osoby ze względu na dobro państwa”. Taką ochronę właśnie przyznano Jackowi Kurskiemu.

– “Telewizja Polska informuje, że przyznanie ochrony Prezesowi TVP, Jackowi Kurskiemu nastąpiło bez udziału Spółki. Pan Prezes Jacek Kurski zastosował się do tej decyzji” – można przeczytać w oświadczeniu zamieszczonym na stronie Centrum Informacji TVP.

Dziennikarze Super Expressu dotarli do kulis objęcia szefa TVP rządową ochroną. Okazuje się, że w stronę Jacka Kurskiego kierowane są od jakiegoś czasu groźby. 15 października br. na ogólny adres TVP został wysłany list pełen pogróżek.

– “Decyzja o przyznaniu ochrony zapadła poza mężem. On się jedynie do niej zastosował. Hejt szczujni na nas w sprawie tak oczywistej i elementarnej jak bezpieczeństwo osobiste wskazuje, jak realne jest to zagrożenie i jak słuszna była decyzja o przyznaniu ochrony SOP” – przekazała w rozmowie z “Super Expressem” żona prezesa TVP Joanna Kurska.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
450,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny oczu od 99,99 zł i więcej opcji w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
36
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz