Home Wideo Coca-Cola odwołuje święta z ciężarówkami! W tym roku ich nie zobaczymy. Nasza kochana tradycja przepada!!!

Coca-Cola odwołuje święta z ciężarówkami! W tym roku ich nie zobaczymy. Nasza kochana tradycja przepada!!!

Coca-Cola odwołuje święta z ciężarówkami! W tym roku ich nie zobaczymy. Nasza kochana tradycja przepada!!!

Coca-Cola odwołuje święta z powodu pandemii koronawirusa. W tym roku na ulice nie wyjadą ich pięknie oświetlone ciężarówki. Firma zapewnia jednak, że będą inne atrakcje.

Wiele osób zastanawia się, jak będą wyglądały tegoroczne święta w cieniu pandemii. Wiele krajów, w tym Niemcy, Francja i Wielka Brytania wprowadziły lockdown w listopadzie po to właśnie, by uratować Boże Narodzenie. A przynamniej postarać się, by jak najbardziej przypominały dotychczasowe.

Z powodu wprowadzonych w Wielkiej Brytanii obostrzeń, swoją tradycyjną coroczną trasę odwołała Coca-Cola. Świąteczna ciężarówka w jaskrawoczerwonym kolorze, ozdobiona świątecznymi lampkami była popularną atrakcją przedświąteczną. Na trasie jej przejazdu można było zaopatrzyć się w darmowe butelki napoju i świąteczne gadżety.

Jak tłumaczy rzecznik Coca Coli

– “W świetle ograniczeń wprowadzonych z powodu zagrożenia Covid-19 w całym kraju i zgodnie z wytycznymi rządowymi, niestety nie możemy kontynuować naszej świątecznej wycieczki ciężarówką Coca-Coli. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób to będzie rozczarowanie, ale naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników” – stwierdził.

Tegoroczne święta będą pierwszymi od 10 lat, gdy na ulice nie wyjedzie 14-tonowa świąteczną ciężarówka Coca-Coli – ani w Anglii, ani w innych krajach. W tej sytuacji wiele osób zdaje sobie pytanie, jak żyć. Niektórzy więc o to pytaj:

– “W tym roku z powodu pandemii i dbając o bezpieczeństwo nas wszystkich, nie będziemy w stanie przeprowadzić świątecznej trasy ciężarówek Coca-Cola. Przygotowujemy za to szereg aktywacji konsumenckich, które ogłosimy wkrótce” – odpowiedziano na post jednej z zainteresowanych.

 

 

Mezoterapia igłowa PREMIUM
Mezoterapia igłowa PREMIUM
59,00 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Odmładzająca mezoterapia igłowa okolicy oka NCTF 135 od 59 zł w Heaven Beauty & Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz