Home Kategorie Ludzie Krzysztof Jackowski przepowiada zimę i koniec roku 2020

Krzysztof Jackowski przepowiada zimę i koniec roku 2020

Krzysztof Jackowski przepowiada zimę i koniec roku 2020

Krzysztof Jackowski przepowiada święta Bożego Narodzenia w cieniu koronawirusa. Już wcześniej przestrzegał, że zima będzie “ponura i łagodna”. Teraz dołożył kolejną wizję na temat świąt.

Krzysztof Jackowski uchodzi za wiarygodnego proroka, chociaż w sumie nie wiadomo, dlaczego, bo jego przepowiednie rzadko się sprawdzają. Jeszcze w październiku szedł w zaparte, że wybory prezydenckie w USA wygra Donald Trump. Mówił też o III wojnie światowej.

Trudno orzec, dlaczego przy tylu wpadkach ktoś jeszcze w ogóle chce słuchać jasnowidza z Człuchowa, jednak może on ciągle liczyć na zaskakująco liczba grono wielbicieli bo czasem coś trafi. Z tym, że są te rzeczy, które mógłby przewidzieć każdy.

W swojej najnowszej przepowiedni Krzysztof Jackowski pochylił się nad tegorocznym Bożym Narodzeniem. Już wcześniej zajmował się tą sprawą, ale tylko od strony meteorologicznej. We wrześniu wyznał, że przewiduje zimę „ponurą i łagodną”, czyli nie powinniśmy liczyć zbyt mocno na białe święta.

Prorok z Człuchowa zapowiada, że tegoroczne święta będą “dziwne i inne”:

– “Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach” – stwierdził.

Na tym nie koniec złych wieści. Jackowski przewiduje również poważne zawirowania polityczne, ale nie wiadomo dokładnie, gdzie. Jasnowidzowi najwyraźniej nie robi żadnej różnicy czy chodzi o Bliski Wschód czy o środkową Europę, co może nieco podważyć zaufanie do jego wizji:

– “Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, że tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc to ktoś będzie korzystał z naszych ziem” – dodaje jasnowidz.

Orzeźwiający zabieg w saunie
Orzeźwiający zabieg w saunie
199,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Orzeźwiający zabieg w saunie dla 1 osoby (od 199 zł) lub dla dwojga (od 299 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz