Home Kategorie Ludzie Ujawniono szokujące plany prezesa wobec protestujących. Kaczyński chce pałować kobiety!

Ujawniono szokujące plany prezesa wobec protestujących. Kaczyński chce pałować kobiety!

Ujawniono szokujące plany prezesa wobec protestujących. Kaczyński chce pałować kobiety!

Kaczyński chce pałować kobiety podczas protestów przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji? Jak ujawnia osoba związana z partią rządzącą, to właśnie jest jego plan.

W czwartek 22 października Trybunał Konstytucyjny, obsadzony przez nominantów rządzącej partii, złamał obowiązujący od 27 lat tak zwany kompromis aborcyjny. Zdominowany przez ultraprawicę skład sędziowski uznał za niekonstytucyjny punkt 2 ustawy z 1993 r. o planowaniu rodziny, dopuszczający możliwość terminacji ciąży w przypadku gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Doprowadziło to do rozruchów.

W odpowiedzi Polki i Polacy, nie zważając na zagrożenie epidemiologiczne, wyszli na ulice protestując przeciwko zmuszaniu do rodzenia dzieci nieuleczalnie chorych i umierających tylko po to, by je ochrzcić.

Trudno orzec, czy ogłoszenie wyroku, któremu sprzeciwia się ogromna większość Polaków, w zależności od sondażowni, od 65 do 74 proc. w samym środku pandemii miało posłużyć jako przykrywka dla nieudolności rządu w walce z koronawirusem, w każdym razie takiej argumentacji Jarosław Kaczyński użył podczas swojego wystąpienia w Sejmie. Według niego jednak, protestujący to przestępcy.

Wicepremier ds. bezpieczeństwa próbował wymóc na policji, by rozpędziła demonstrantów siłą. Kaczyńskiemu postawili się szef MSWiA Mariusz Kamiński i komendant główny poleci Jarosław Szymczak. Zapłaci za to stanowiskiem, ale uznał, że nie ma innego wyjścia.

Jak tłumaczy policjant jednej z komend wojewódzkich:
– “Każdy z nas ma żony, matki. Skala protestów nas wszystkich zaskoczyła. W moim mieście na ulicę wyszło 3 proc. populacji! Wiem, że nawet organizatorki się tego nie spodziewały. Potem słyszeliśmy od przełożonych, że nasza reakcja jest prawidłowa, bo zadaniem policji jest deeskalacja, i że powinniśmy postępować tak, aby nie doprowadzić do zamieszek. Wiemy, że było to możliwe dzięki komendantowi głównemu” – stwierdził.

Jarosław Szymczyk zapowiedział rezygnację ze stanowiska tuż po 11 listopada. Jego miejsce zajmie prawdopodobnie ktoś bardziej podatny na naciski ze strony szefa PiS-u. Jak tłumaczy osoba związana z partią rządzącą, Jarosław Kaczyński kompletnie stracił już kontakt z rzeczywistością, a to oznacza niebezpieczeństwo dla wszystkich:

– “Kaczyński przeżywa szok kulturowy, siedzi w Alejach i słucha podszeptów Brudzińskiego czy Terleckiego. No jest w PiS stado wariatów, którzy chcieliby armatek wodnych na protestujących. Co dostalibyśmy w zamian? Zachód obrazki, że w Polsce pałuje się kobiety. Być może bunt w policji, bo nie każdy chciałby wykonać takie rozkazy. A są braki kadrowe, funkcjonariusze niespecjalnie zarabiają, poszliby na L4, po takich wydarzeniach nie mielibyśmy już żadnego pola manewru, jakichkolwiek ruchów wobec protestujących” – powiedział informator.

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Centrum Rehabilitacji i Terapii Rehabilis w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz