Home Kategorie Porady Twoje dziecko jest zakażone koronawirusem? Możesz dostać nawet 5 tys. zł!

Twoje dziecko jest zakażone koronawirusem? Możesz dostać nawet 5 tys. zł!

Twoje dziecko jest zakażone koronawirusem? Możesz dostać nawet 5 tys. zł!

Na świecie sytuacja związana COVID-19 wzbudza wiele negatywnych emocji. Coraz więcej dzieci ma koronawirusa, a rodzice zastanawiają się, czy jest możliwość ubezpieczenia na COVID-19.

Lekarz zdiagnozował, że twoje dziecko zachorowało na COVID-19? W niektórych zakładań ubezpieczeń możesz dostać duże pieniądze na leczenie. Warto to sprawdzić.

Kiedy w okresie trwającego ubezpieczenia twoje dziecko zachoruje na COVID-19 należą ci się dodatkowe pieniądze. Niektórzy ubezpieczyciele mogą wypłacić ci nawet pięć tysięcy złotych.

Kiedy maluch będzie potrzebował hospitalizacji, dostaniesz dodatkowo 100 złotych za każdy dzień pobytu dziecka w szpitalu. Limit wynosi dwa tysiące złotych. Takie ubezpieczenie oferuje Link 4 Mama.

– “Pandemia, z którą wszyscy borykamy się od lutego, sprawiła, że dodaliśmy COVID-19 do listy chorób, za które wypłacimy jednorazowe świadczenie w wysokości 5 tysięcy złotych” – mówi Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w firmie LINK4 – Joanna Talaśka.

Inną z form ochrony przed koronawirusem jest ubezpieczenie w PZU, które oferuje ubezpieczenie NNW dla dzieci i młodzieży zarówno w formie grupowej –  gdzie ubezpieczającym może być szkoła lub inny przedstawiciel grupy – jak i w formie indywidualnej.

– “Jest to element wyróżniający ofertę PZU na rynku. To ubezpieczający decyduje o ostatecznej składce poprzez określenie zakresu ochrony ubezpieczeniowej oraz sumy ubezpieczenia” – informuje biuro prasowe PZU.

Dlatego też PZU umożliwia każdemu rodzicowi zawarcie w prosty sposób ubezpieczenia PZU Szkolne na platformie mojePZU. System ten umożliwia indywidualny wybór zakresu ubezpieczenia oraz sumy ubezpieczenia do 80 tys. zł” informuje PZU.

Innymi słowy jeżeli wasze dziecko jest chore i musicie zostać w domu, przez co tracicie dochody, to macie realną szansę na uzyskanie odszkodowania co na pewno się przyda.

Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
Badania laboratoryjne: pakiet podstawowy lub rozszerzony
49,99 zł
102,00 zł
Oferta zakończona!
Badanie krwi: pakiet profilaktyczny od 49,99 zł i więcej opcji w Laboratorium Analitycznym QuickLab (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz