Home Kategorie Niesamowite Wróżka Cesaria przewidziała co wydarzy się w Polsce za kilka tygodni. Nikt się tego nie spodziewał. Wy też będziecie w szoku!

Wróżka Cesaria przewidziała co wydarzy się w Polsce za kilka tygodni. Nikt się tego nie spodziewał. Wy też będziecie w szoku!

Wróżka Cesaria przewidziała co wydarzy się w Polsce za kilka tygodni. Nikt się tego nie spodziewał. Wy też będziecie w szoku!

Znana wróżka Cesaria właśnie ogłosiła swoją kolejną przepowiednie. Szczerze mówiąc, większość z nas nie będzie zachwycona tym co powiedziała znana wróżka.

Wielu z nas bardzo pragnie dowiedzieć się jak najwięcej o tym, co spotka ich w przyszłości. Z tego powodu wybierają się do wróżek, by choć odrobinę móc hipotetycznie przygotować się na czyhający ich los.

Jednak coraz częściej wróżbici publicznie mówią o swoich wizjach, tak, by móc przygotować całe społeczeństwo na przyszłość. Tak też było w przypadku wróżki Cesarii, która zdecydowała się podzielić z Polakami swoją wizją dotyczącą zimy.

– “Zima w tym roku będzie krótka. Niestety w większości regionów naszego kraju, Polacy spędzą święta Bożego Narodzenia bez śniegu. Ten pojawić się może jedynie w południowych krańcach kraju. Będziemy mogli cieszyć się tylko jedną, krótką falą lekkich mrozów, która pojawi się mniej więcej w połowie stycznia. Temperatury niewiele przekroczą -10°C. Zima będzie od nas odchodzić już na początku lutego” – powiedziała dla portalu se.pl.

Jeśli wizje tarocistki się sprawdzą to Polaków znów czekają święta bez śniegu, tak jak to wyglądało w ubiegłych latach. Mamy jednak nadzieję, że ta wizja wróżki nie spełni się i choć zakończenie tego dziwnego roku 2020 będzie udane i święta będą białe i mroźne. Niestety szykują się nam kolejne, jesienne a nie zimowe święta.

Orzeźwiający zabieg w saunie
Orzeźwiający zabieg w saunie
199,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Orzeźwiający zabieg w saunie dla 1 osoby (od 199 zł) lub dla dwojga (od 299 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz