Home Kategorie Ludzie Parodia reklamy Apartu podbija sieć. Jest komentarz firmy

Parodia reklamy Apartu podbija sieć. Jest komentarz firmy

Parodia reklamy Apartu podbija sieć. Jest komentarz firmy

Apart nakręcił świąteczną reklamę z Anną Lewandowską, Małgorzatą Sochą i Julią Wieniawą. Sieć właśnie podbija parodia spotu. Koniecznie zobaczcie. Uśmiejecie się.

W ubiegłą środę marka Apart ogłosiła swoją ostatnią ambasadorkę świątecznej kampanii. Do Małgorzaty Sochy, która od lat użycza swojego wizerunku producentowi biżuterii, najpierw dołączyła Julia Wieniawa, a trzecią gwiazdą okazała się być Anna Lewandowska.

Spot z piosenką Zbigniewa Wodeckiego Lubię wracać tam gdzie byłem, bardzo szybko stał się popularny i często odtwarzany w social mediach. Okazało się, że udział wybranych przez markę gwiazd, to był strzał w dziesiątkę. Firma sporo na tym zarobiła.

Spot na Boże Narodzenie ma szczególną rangę. Tegoroczny jest wyjątkowy, bo niestety, ale powstał w trudnym czasie, a jego magia ma pomóc zapomnieć odbiorcom, choć na chwilę, o pandemii i wszystkich związanych z nią problemach. Internauci są zgodni – udało się, jest magia.

Klub Komediowy postanowił, że sparodiuje reklamę z taką pieczołowitością przygotowaną przez markę biżuterii. Filmik z sympatyczną piosenką, której ilustracją są wydarzenia na oficjalnym wideo, szybko podbił sieć.

Twórcy tak napisali o swoim dziele:

– “Czy ci z was, którzy obejrzeli najnowszą kampanię Apartu też poczuli się, jakby ktoś wręczył im promyk szczęścia zawinięty w pazłotko luksusu?  W nas uderzył taki świąteczny podmuch, że nie mogliśmy się powstrzymać: Oto nasza fanowska wersja! I pamiętajcie, że nawet jeśli zamkną na święta centra handlowe i będzie deficyt światełek, muzyki do windy i namolnego pocisku reklamowego, to zawsze możecie sobie włączyć to video. PS. Apart, może następnym razem coś razem nakręcimy?” – napisali twórcy.

– “Zrobiliście nam tym dzień. Już wiemy, kto będzie robił naszą kolejną reklamę” – napisał Apart.

 

 

 

Rzęsy: lifting, botoks i więcej
Rzęsy: lifting, botoks i więcej
49,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Lifting i laminacja rzęs (49 zł) z botoksem (59 zł) i farbowaniem (69 zł) w salonie Stacja Uroda Agnieszka Bućkowska

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz