Home Kategorie Ludzie Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak się czuje

Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak się czuje

Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak się czuje

Artur Barciś umieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, pod którym zwrócił się do swoich fanów i obserwatorów. Aktor podziękował niezwykłym internetowym wpisem za troskę, którą okazali mu fani.

Zainteresowanie i życzenia powrotu do zdrowia skierowane do Artura Barcisia spowodowane było jego zakażeniem koronawirusem. Krótki wpis aktora wyjaśnił jego fanom pozytywne informacje z jego życia.

Artur Barciś ponownie zwrócił się do swoich fanów i przekazał im na swoim profilu na Facebooku niezwykle pozytywną informację. Aktor postanowił również podziękować swoim fanom, którzy wspierali go w ciężkich chwilach.

Niedawno aktor poinformował w mediach, że zaraził się koronawirusem. Wtedy jego wierni obserwatorzy postanowili wesprzeć go w chorobie i pokazać mu miłość, jaką darzą aktora. Aktor ujawnił również w mediach społecznościowych, jak przebiegała jego choroba. Na szczęście skończyło się dobrze.

– “Kaszel od rana do nocy, potem od nocy do rana, będziesz się zwijał z niemocy, osłabniesz od niewyspania. Gorączka cię mokrym kocem rozbije na tysiąc drgawek, a suchy kaszel jak z procy odbierze wiarę w poprawę. Mdłości, ból mięśni i głowy, nogi i ręce jak z waty. Obcy się wybrał na łowy i wali do ciebie z armaty” – mówił o chorobie aktor.

– “Wszystkim, którzy się o mnie martwili i wspierali mnie w chorobie spieszę donieść, że wynik najnowszego testu jest negatywny. Teraz czeka mnie jeszcze pocovidowa rehabilitacja, ale powoli wracam do zdrowia. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie” – napisał. Bardzo mocno cieszy nas to, że Artur Barciś wrócił do zdrowia. To niezwykle pozytywna informacja. Dająca nadzieje na to, że z COVID-19 można wyjść niezależnie od wieku i stanu zdrowia.

 

Przegląd, nabicie klimatyzacji
Przegląd, nabicie klimatyzacji
39,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Odgrzybienie klimatyzacji metodą chemiczną za 39,99 zł i więcej opcji w serwisie InMoto w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz