Home Kategorie Ludzie Magdzie Gessler puściły wszystkie hamulce. Powiedziała, co myśli o Edycie Górniak i zaraz otrzymała odpowiedź
8.12K

Magdzie Gessler puściły wszystkie hamulce. Powiedziała, co myśli o Edycie Górniak i zaraz otrzymała odpowiedź

Magda Gessler i Edyta Górniak weszły w otwarty konflikt? Kontrowersyjna restauratorka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dodała nietypowe zdjęcie polskiej gwiazdy.

Opis pod fotografią mówi sam za siebie. Wokalistka postanowiła odpowiedzieć na ten słowny atak. Magda Gessler w nietypowy sposób odniosła się do tego, co na temat pandemii myśli piosenkarka. Edyta Górniak nie zwlekała z odpowiedzią. Będzie afera?

Magda Gessler za pośrednictwem swojego Instagrama dodała zdjęcie Edyty Górniak. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie osobliwy opis.

– “Fałszujesz koleżanko!” – napisała pod fotografią, a dodatkowo dodała takie hasztagi jak: „ignorantka”, „wiedza” czy „inteligencja”.

– “Szanować ludzkie życie i personel medyczny!!! Pani Edyta!!! Zalecam spacer po szpitalach… Przez cały dzień bez maseczki na oddziałach COVID” – napisała w komentarzu pod wpisem.

W ten sposób Magda Gessler odniosła się do ostatnich słów wokalistki na temat pandemii koronawirusa. Edyta Górniak podczas swojego ostatniego wirtualnego spotkania z fanami na żywo nie ukrywała, co sądzi na temat pandemii koronawirusa.

Już wcześniej artystka dzieliła się ze swoim fanami nowymi teoriami spiskowymi oraz koronasceptycznymi przemyśleniami. Mówiła wprost, że według niej pandemia nie istnieje. Jednak ostatnio przeszła chyba samą siebie.

Edyta Górniak stwierdziła, że polskie szpitale przepełnione są udającymi chorobę statystami, Bill Gates za pomocą pandemii przeprowadza selekcję ludzkości, a odporność należy wzmacniać oregano.

Fani dopytywali restauratorkę, dlaczego postanowiła uderzyć w Górniak. Magda Gessler wytłumaczyła, że według niej Edyta Górniak “straciła poczucie czasu i miejsca” i “nie ma szacunku do powagi sytuacji i służby medycznej“.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

– “Oops… słowa wagi ciężkiej. Warto Magdalenko oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony” – napisała.

Słowa Edyty Górniak wypowiedziane podczas telespotkania z fanami odbiły się szerokim echem wśród mediów i dotarły również do prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, który zaprzeczył jej teoriom i polecił zweryfikowanie ich podczas pracy w szpitalu.

Magda Gessler wstawiła wpis, odnosząc się do wcześniejszych słów Edyty Górniak. Edyta Górniak udzieliła odpowiedzi. Czy sądzicie, że wyniknie z tegoo jakaś większa afera?

 

Catering: dieta ogólna do 20 dni
Catering: dieta ogólna do 20 dni
99,99 zł
129,00 zł
87 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: 3 dni diety ogólnej 1000-1200 kcal za 99,99 zł i więcej w Pyszota Catering

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz