Home Kategorie Ludzie Ekipa TVP została wyrzucona z konferencji. Padły wulgarne słowa, Strajk Kobiet się nie patyczkował

Ekipa TVP została wyrzucona z konferencji. Padły wulgarne słowa, Strajk Kobiet się nie patyczkował

Ekipa TVP została wyrzucona z konferencji. Padły wulgarne słowa, Strajk Kobiet się nie patyczkował

Strajk Kobiet z szerokimi ramionami zapraszał różnych dziennikarzy do uczestniczenia w swoich konferencjach. Okazuje się jednak, że nie wszyscy dziennikarze byli na tej konferencji mile widziani.

W czwartek, podczas konferencji, jedna z dziennikarek TVP Info została w niewybrednych słowach wyproszona z pokoju. Kobiety ze strajku kobiet nie lubią dziennikarzy TVP. Czy można im się dziwić?

Jak twierdziła Lempart, -“na konferencje prasowe zapraszamy dziennikarzy, a nie funkcjonariuszy PiS-u” -.

– “Jak TVP zacznie zatrudniać dziennikarzy, jak TVP stanie się telewizją, to bardzo proszę – oczywiście będą mile widziani. Natomiast teraz nie ma dla nas żadnej różnicy, czy to jest policja PiSowska, czy to jest prokuratora PiSowska, czy to jest PiSowska ABW, czy to jest PiSowska telewizja. Bo tam nie ma żadnych dziennikarzy i zawsze będą słyszeli od nas, że mają wyp….ć“- zaznaczyła w ostrych słowach Lempart.

– “Dziwi mnie to wielkie zdziwienie po stwierdzeniu przeze mnie faktu, że konferencje prasowe są dla dziennikarek i dziennikarzy. Natomiast funkcjonariusze TVPiS mogą dźwięk, wizję i inne informacje pobierać od swoich kolegów z innych monitorujących nas rządowych służb. I robią to” – napisała na swoim Twitterze dziś rano.

Materiały tworzone przez TVP o protestach mogą jeżyć włosy na głowie – jest w nich bardzo dużo informacji o “lewackich faszystach”, “wirusowej chmurze unoszącej się nad protestującymi” i o “mordercach dzieci nienarodzonych”. Stronniczość materiałów i podporządkowanie ich ostrej narracji PiS wobec protestów sprawiło, że dziennikarze TVP nie są mile widziani przez środowiska związane ze Strajkiem Kobiet.

TVP podawało również informacje związane z tym, że wzrost zakażeń związany jest bezpośrednio z demonstracjami na ulicach wielu polskich miast i miasteczek. Teraz, kiedy ta fala rzeczywiście mogłaby zostać odkryta przez testy, okazuje się, że liczba zakażeń spada, mimo treści, jaką zamieszczała w tamtym czasie TVP. Trudno więc się dziwić, że doszło do takiej sytuacji, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Lempart nie należy do osób cierpliwych.

– “My tu walczymy o życie, walczymy o wolność, a pan mnie pyta o jakieś starty w wyborach. Bije nas policja, gazuje nas policja, a pan robi ze mnie jakiegoś Hołownię” – mówiła.

 

eKurs: Administracja, zarządzanie
eKurs: Administracja, zarządzanie
69,00 zł
209,00 zł
2 dni
do końca oferty!
Kurs online: Administracja i zarządzanie z zaświadczeniem MEN za 69 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 209 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
31
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz