Home Kategorie Ludzie Edytę Górniak może czekać więzienie?! Głosi ona bowiem teorie spiskowe na temat pandemii

Edytę Górniak może czekać więzienie?! Głosi ona bowiem teorie spiskowe na temat pandemii

Edytę Górniak może czekać więzienie?! Głosi ona bowiem teorie spiskowe na temat pandemii

Edyta Górniak trafi do więzienia za swoje teorie spiskowe na temat pandemii? Artystka w ostatnim czasie mocno naraziła się lekarzom i nie tylko im. Jej teorie bowiem, są realnym zagrożeniem.

Edyta Górniak coraz częściej zabiera głos w sprawie obecnej pandemii. W zeszłą niedzielę artystka zorganizowała aż trzygodzinny live na Instagramie. Okazuje się, że piosenkarka robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Zanim jednak to ogłosiła, ze swoimi licznymi obserwatorami podzieliła się ostatnimi przemyśleniami.

Według artystki, Bill Gates poprzez szczepionki chce doprowadzić do depopulacji świata:

– “Siedzi sobie paru gdzieś tam. Jakby tutaj skłócić ludzi? Najlepiej, jak odwrócą się ku sobie. Życie, aborcja w Polsce. W Ameryce naciśnijmy guzik „rasizm”. W maseczkach wdychamy własne spaliny. Są na świecie czerwone i czarne mrówki. Jak się da te mrówki do słoika, one wędrują swoimi ścieżkami. Jak potrząśnie ktoś tym słojem, te mrówki zaczynają się zabijać” – mówi artystka.

Gwiazda dalej szalała w swoich teoriach. Według niej, nikt nie choruje na Covid-19, a w szpitalach leżą statyści. Z kolei koronawirusa można pokonać witaminą D i… oregano. Uważa także, że maseczki to „kawałki plastiku, które podzieliły ludzi” i że „światowe układy mają na celu zniszczenie Polski”.

Profesor Andrzej Matyja, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, na antenie TVN24 odniósł się do wypowiedzi Edyty Górniak o „statystach” i „leczeniu się” witaminą D i oregano. Jak powiedział:

– “Musimy potępiać wręcz i to powinno należeć do państwa, postawy nieodpowiedzialne. Jak ja słyszę od jednej publicznej osoby, że my w szpitalach przetrzymujemy statystów, że nie ma koronawirusa, to ta osoba pewnie swoją wiedzę ma z czasów starożytności. Warto byłoby ją czasami uaktualnić. W związku z tym takie postawy negujące istnienie koronawirusa i z tym związane niebezpieczeństwa powinny być ścigane wręcz. Ścigane – jako obowiązek państwa!” –

Okazuje się, że słowa profesora mogą naprawdę się spełnić. W kolejnej rozmowie, tym razem dla Wirtualnej Polski, oznajmił, że poczynił już pierwsze kroki, by takie zachowania karać:

– “Wystąpiłem do ministra zdrowia i do organów ścigania, by z urzędu ścigać takie osoby, które wyrażają się w tak nieodpowiedzialny sposób. (…) Chciałbym leczyć statystów, ale zapraszam panią Edytę. Otrzyma taki strój, jak my wszyscy, by uniknąć zarażenia i wtedy myślę, że zmieniłaby zdanie. Zapraszam na oddział.” – dodał.

 

 

Kurs online: Dietetyki Sportowej z MEN
Kurs online: Dietetyki Sportowej z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Dietetyki Sportowej z certyfikatem wg wzoru MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz