Home Kategorie News Rząd zagrał w otwarte karty: Zaszczepieni zostaną wszyscy pełnoletni Polacy!
38.31K

Rząd zagrał w otwarte karty: Zaszczepieni zostaną wszyscy pełnoletni Polacy!

Rząd zagrał w otwarte karty: Zaszczepieni zostaną wszyscy pełnoletni Polacy!

Walka z koronawirusem nabiera tempa w miarę rozwoju choroby. Dlatego też, rząd postanowił postawić sprawę jazdo. Zaszczepieni zostaną wszyscy dorośli Polacy i nie będzie od tego odstępstw.

– “Rząd planuje zaszczepić przeciwko COVID-19 całą populację dorosłych, czyli 31 milionów ludzi” – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski. Przyznał, że „ten proces nie będzie łatwy”.

Minister Niedzielski w rozmowie z Polsat News podkreślił, że „dostępność szczepionki musi być masowa”. Co zrobić, aby tak było? – “Myślimy o wykorzystaniu punktów drive-thru, w których wykonywane są wymazy” – powiedział przedstawiciel resortu.

Niedzielski był też pytany o antyszczepionkowców i ich ewentualny sprzeciw wobec szczepienia wszystkich dorosłych Polaków. Minister uspokoił i zapewniał, że stosowane będą te szczepionki, które przeszły odpowiednie badania kliniczne. Nie powiedział wprawdzie bezpośrednio, że zostaną oni zmuszeni do szczepień, ale dość otwarcie oświadczył, że szczepienia będą obowiązkowe.

– “Niesprawdzonych produktów „nie wpuścimy” na nasz rynek” – podkreślił szef resortu zdrowia. Wygląda zatem na to, że czy tego chcemy czy nie, będziemy musieli się zaszczepić. Z jednej strony jest to zrozumiałe. W końcu trwa pandemia. Z drugiej strony, jak zareagują ludzie na to, że muszą się szczepić?

Mezoterapia igłowa PREMIUM
Mezoterapia igłowa PREMIUM
59,00 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Odmładzająca mezoterapia igłowa okolicy oka NCTF 135 od 59 zł w Heaven Beauty & Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
61
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
272

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz