Home Kategorie Ludzie Nie żyje grający w najpopularniejszych polskich serialach, Janusz Leśniewski. Jego serce nie wytrzymało

Nie żyje grający w najpopularniejszych polskich serialach, Janusz Leśniewski. Jego serce nie wytrzymało

Janusz Leśniewski nie żyje. Zmarł aktor, który zagrał niemal we wszystkich najpopularniejszych polskich serialach. Dał się poznać fanom takich hitów jak Barwy szczęściaNa dobre i na złe.

Świat filmu pogrążył się w żałobie. W niedzielę zmarł Witold Sodowy. Miał 100 lat. Tego samego dnia pożegnaliśmy jedną z największych gwiazd polskich seriali. Nie żyje Janusz Leśniewski.

Wiadomość o śmierci Janusza Leśniewskiego jest szczególnie smutna dla fanów takich produkcji jak LeśniczówkaOjciec MateuszNa dobre i na złe, Kasia i TomekM jak miłość Barwy szczęścia. Aktora mogliśmy oglądać również w Na WspólnejBlondynce i W rytmie serca. To bardzo przykra wiadomość.

Leśniewskiego pożegnał jego serdeczny przyjaciel, kolega z pracy – Wiktor Zborowski. Aktor, a prywatnie ojciec Zosi Zborowskiej, zamieścił na Facebooku pożegnalny wpis:

– “Odszedł Janusz Leśniewski. Aktor. Kumpel. Kochał teatr. Kochał wolność. Nie wiem co napisać. Chorował na serce, które nie wytrzymało. Śpij spokojnie Januszku” – napisał.

Janusz Leśniewski na scenie zadebiutował 16 listopada 1973 roku w spektaklu Wyzwolenie Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Zygmunta Hübnera. Był absolwentem wydział aktorskiego PWST w Warszawie. Studia ukończył rok po swoim teatralnym debiucie. Współpracował z wieloma teatrami w Warszawie: Komedia, Popularnym, Ochoty, Powszechnym, Sabat, Rampa oraz z Teatrem na Barce w Bydgoszczy. W 2020 roku zagrał w Na Wspólnej, gdzie wcielił się w postać biegłego 3117. odcinku.

 

Fotoobraz na płótnie różne formaty
Fotoobraz na płótnie różne formaty
20,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotoobraz z Twoim zdjęciem na płótnie Canvas w różnych formatach od 20zł na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz