Home Kategorie Ludzie Szymon Majewski namawia Polaków do walki z Edytą Górniak. Nazywa ją bardzo brzydko w Internecie

Szymon Majewski namawia Polaków do walki z Edytą Górniak. Nazywa ją bardzo brzydko w Internecie

Szymon Majewski namawia Polaków do walki z Edytą Górniak. Nazywa ją bardzo brzydko w Internecie

Edyta Górniak zawsze wiedziała, jak znaleźć się w centrum zainteresowania. Ale nie zawsze powodem tego zainteresowania były sprawy związane z muzyką. Odkąd zajęła się tematem koronawirusa, jest źle.

Edyta Górniak bez wątpienia posiada jeden z najpiękniejszych i najbardziej imponujących głosów w Polsce. Jednak gwiazda ostatnio bardziej kojarzy się z działalnością koronasceptyczną, niż muzyczną. I dzieli się nią nie na scenie, ale w mediach społecznościowych.

Kontrowersyjne teorie spiskowe powtarzane przez Edytę Górniak, doczekały się wielu odpowiedzi ze strony znanych osób, które uważają, że aktywność piosenkarki jest szkodliwa. Chodzi głównie o stwierdzenie Edyty Górniak, że w szpitalach leżą nie chorzy na COVID-19, a statyści. Te słowa padły podczas niemal trzygodzinnej relacji na żywo, prowadzonej przez 47-latkę na Instagramie. Po burzy, która rozpętała się w sieci, wokalistka zmieniła status swojego profilu na „prywatny”, przez co dostęp do nagrania jest ograniczony. Ale mleko się rozlało. To właśnie one wywołały burzę.

Do słów Górniak odniosło się wiele znanych osób: artystów, polityków, lekarzy i dziennikarzy. M.in. poseł PiS Jerzy Polaczek, Magda Gessler, Ania Wyszkoni, Piotr Bałtroczyk, Fiolka Najdenowicz, Karolina Korwin-Piotrowska czy prof. Andrzej Horban. Były to bardzo mocne słowa.

– “(…) krew mnie zalewa, gdy czytam kolejne idiotyczne teorie odklejonych postaci zbyt elegancko nazywanych „koronasceptykami” o fałszywej pandemii, statystach w szpitalach, spisku światowych koncernów itd.” – napisała Ania Wyszkoni.

Z kolei prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zaapelował do ministra zdrowia, żeby z urzędu zaczął ścigać osoby, które szerzą poglądy takie jak Edyta Górniak. Jednego nie można odmówić Edycie. Rzeczywiście osiągnęła sukces bo mówią o niej wszyscy.

Majewski stwierdził, że skoro Edyta Górniak nazywa wszystkich ją krytykujących „bezmyślnymi baranami”, to te osoby mają prawo, żeby się bronić

– “Wobec tego ja zaczynam, ta obraza nie może zostać bez medialnej odpowiedzi, wzywam wszystkich obrażonych, Magdę Gessler i innych do walki z Edytą na przezwiska! Oto moja odpowiedź! Trzy, cztery: – Edyta, ty niegrzeczna kozo!” – ironizuje satyryk. Przypomnijmy: już w maju w prawicowej telewizji internetowej Wrealu24.pl Edyta Górniak stwierdziła, że woli dać się rozstrzelać, niż zaszczepić. Widzicie tutaj pewną prawidłowość?

Badanie wzroku i soczewki
Badanie wzroku i soczewki
39,99 zł
89,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych za 39,99 zł w salonach Twoje Soczewki – 22 lokalizacje (zamiast 89 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz