Home Kategorie Ludzie Danuta Martyniuk ma dość. Kolejna afera wisi w powietrzu? Nowa dziewczyna syna jest gorsza od poprzedniej

Danuta Martyniuk ma dość. Kolejna afera wisi w powietrzu? Nowa dziewczyna syna jest gorsza od poprzedniej

Danuta Martyniuk ma dość. Kolejna afera wisi w powietrzu? Nowa dziewczyna syna jest gorsza od poprzedniej

Danuta Martyniuk, która do tej pory okazywała swojemu synowi, Danielowi, ogromne wsparcie, ma już serdecznie dość jego zachowania. Żona gwiazdora disco polo nie patrzy przychylnie na nowy związek syna.

Danuta Martyniuk przez ostatnie miesiące okazywała Danielowi dużo wsparcia i matczynej miłości. Żona gwiazdora disco polo robiła wszystko, by uchronić ukochanego jedynaka przed nieprzyjemnościami związanymi z głośnym rozwodem i skandalami medialnymi. Dlatego w pewnym momencie postanowiła wycofać się z życia syna.

Daniel Martyniuk zasłynął w show-biznesie dzięki kontrowersyjnym publikacjom w mediach społecznościowych oraz konfliktom z organami ścigania. Kiedy głośny rozwód z jego żoną Eweliną dobiegł końca, wydawało się, że plotki ucichną. Młody skandalista nie zamierza jednak rezygnować z popularności. Niedawno światło dzienne ujrzał jego najnowszy związek.

Syn gwiazdora disco polo wrócił do byłej dziewczyny, Faustyny, z którą – według doniesień tabloidów – od wielu miesięcy łączył go płomienny romans. Partnerzy spędzili wspólnie wiele weekendów, umawiając się na potajemne schadzki w mieszkaniach. Ich miłości miała patronować matka mężczyzny. Okazuje się jednak, że 31-latek nie ma powodów do radości.

Danuta Martyniuk postanowiła, że nie będzie rozmawiała z prasą na temat tego, co dzieje się w jej domu i unika komentarzy na temat życia uczuciowego syna. Można podejrzewać, że żona gwiazdora disco-polo ma już dość narastającego skandalu i negatywnego odbioru ze strony internautów. Potwierdzają to osoby z otoczenia rodziny.

– “Daniel widywany jest ze swą dziewczyną Faustyną, ale większość czasu spędza teraz w domu swoich rodziców. Zenek i Danusia cieszą się, że syn nie sprawia teraz problemów, ale jednocześnie boją się, że to tylko cisza przed burzą” – mówi osoba z otoczenia Martyniuków.

Martyniukowie postanowili jednocześnie, że ich 31-letni syn powinien samodzielnie zatroszczyć się o własne utrzymanie i zdecydowali, że nie będzie miał dłużej dostępu do pokaźnej fortuny swojego ojca. Mężczyzna, który jest obecnie w trakcie wykonywania kary prac społecznych, dostaje od rodziców tyle, by wystarczyło mu na jedzenie. Musi on sobie teraz radzić sam.

Oczyszczanie skóry twarzy
Oczyszczanie skóry twarzy
39,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz za 39,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
17
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz