Home Kategorie Ludzie Świerzyński nie wytrzymał, posunął się do ostateczności. Powiedział, co zrobił kiedyś z żoną Wiśniewskiego

Świerzyński nie wytrzymał, posunął się do ostateczności. Powiedział, co zrobił kiedyś z żoną Wiśniewskiego

Świerzyński nie wytrzymał, posunął się do ostateczności. Powiedział, co zrobił kiedyś z żoną Wiśniewskiego

Disco polo po wielu dekadach wróciło do łask i cieszy się dużą popularnością wśród Polaków, którzy z niecierpliwością czekają na koncerty i nowe płyty swoich ulubieńców.

Ostatnio o tym nurcie muzycznym stało się głośno także za sprawą dotacji od Ministerstwa Kultury, które trafiły w ręce przedstawicieli branży. Na tym tle wybuchł także konflikt pomiędzy Sławomirem Świerzyńskim i Michałem Wiśniewskim.

Disco polo, za sprawą decyzji rządu, znalazło się w centrum zainteresowania. Wielu Polaków uważa, że muzycy, którzy koncertują głównie podczas dożynek i innych okazji finansowanych przez samorządy, nie powinni dostać tak dużych pieniędzy. Podobnego zdania jest Michał Wiśniewski, który nie szczędził gorzkich słów zespołowi Bayer Full.

W ubiegły weekend, Michał Wiśniewski w mocnych słowach skomentował ogromną kwotę, która na skutek decyzji Ministerstwa Kultury już wkrótce zasili konto bankowe zespołu Bayer Full. Resort postanowił przyznać mu 550 tysięcy złotych dotacji. Nie spodobało się to wielu osobom. Szczególny niesmak budzi fakt, że lider zespołu, Sławomir Świerzyński, jest bardzo przychylny rządom panującej partii. Lider zespołu Ich Troje postanowił podzielić się swoim rozgoryczeniem z fanami, którzy obserwują jego profile w mediach społecznościowych. Pisał o tym na FB.

Sławomir Świerzyński nie mógł pozostać obojętny na ogólną krytykę. W rozmowie z faktem przyznał, że cieszy się z otrzymanego świadczenia, ale kwota nie budzi u niego zbyt wielkiej ekscytacji, gdyż działalność zespołu generuje znacznie większe koszty. Odniósł się również do słów Michała Wiśniewskiego.

– “Widziałem wpis Wiśniewskiego. On mnie zawsze oskarża o to, że jestem oszustem. Sytuacja się bierze stąd, że ja podpisałem kiedyś umowę z jego żoną na wyprodukowanie pocztówki multimedialnej. Oni, w zamian za to, mieli dostać 100 tysięcy złotych. W międzyczasie, jak ja to wyprodukowałem, to oni się rozwiedli ze sobą. Więc ja te 100 tysięcy tej Magdzie wtedy dałem. A on zaczął mnie oskarżać, że on nie dostał pieniędzy (…). Ona podpisała umowę, to ona dostała pieniądze. A że się z nim nie podzieliła to już nie mój problem. Ja się rozliczyłem (…). A on cały czas sobie ryja mną wyciera, że jestem oszustem…“- powiedział lider Bayer Full.

– “Może te 550 tysięcy robi na ludziach wrażenie, ale na mnie nie, bo wiem doskonale, ile kosztuje wynajęcie wozu transmisyjnego i inne rzeczy związane z muzyką” – dodał.

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz