Home Kategorie Poruszające To prawdziwy koszmar! Noworodek zakopany żywcem. Rodzice poszukiwani [DRASTYCZNE]

To prawdziwy koszmar! Noworodek zakopany żywcem. Rodzice poszukiwani [DRASTYCZNE]

W trakcie pracy na polu w Khatimie w północno-wschodnich Indiach, pewien rolnik dokonał koszmarnego odkrycia. W ziemi zauważył zakopane żywcem dziecko.

Khatima leży przy granicy z Nepalem. Informację o odnalezieniu dziecka przekazały lokalne media, a nagranie z akcji ratunkowej opublikowała agencja SWNS z Wielkiej Brytanii.

Na filmie widzimy, że dziecko było przysypane dużą ilością ziemi, kamieni i roślin. Chłopiec leżał bez ruchu, a nad powierzchnię wystawała tylko jego ręka, noga i kawałek twarzy.

Mieszkańcy wioski, którzy przybyli na miejsce, wyciągnęli dziecko spod ziemi i zawinęli w koc. Później chłopiec trafił do szpitala. Udało się go uratować. Otrzymał też imię – Deepak.

Policja próbuje ustalić tożsamość rodziców noworodka. Kumar Thakur z lokalnej policji przekazał, że sprawdzane są informacje o kobietach w ciąży w regionie oraz doniesienia o ostatnich zaginięciach. Funkcjonariusze podejrzewają bowiem, że dziecko zostało urodzone przez wcześniej porwaną osobę. Służby przesłuchują też świadków i zabezpieczają nagrania z monitoringu.

Tymczasem dziecko może znaleźć nową rodzinę. Adoptować Deepaka chce wiele rodzin. Adopcja będzie jednak możliwa dopiero po 2 miesiącach, jeśli biologiczni rodzice nie zostaną namierzeni.

Nagranie z akcji ratunkowej możecie obejrzeć tutaj.

Kurs online: Tarot i astrologia
Kurs online: Tarot i astrologia
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy tarota i astrologii z certyfikatem za 19 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz