Home Kategorie Ludzie Kinga Duda hucznie obchodzi swoje 25 urodziny. W czasach pandemii, córka prezydenta nie daje ludziom dobrego przykładu

Kinga Duda hucznie obchodzi swoje 25 urodziny. W czasach pandemii, córka prezydenta nie daje ludziom dobrego przykładu

Kinga Duda hucznie obchodzi swoje 25 urodziny. W czasach pandemii, córka prezydenta nie daje ludziom dobrego przykładu

Kinga Duda świętowała swoje 25. urodziny. Mimo obostrzeń było dosyć hucznie. Wideo z imprezy wyciekło do sieci. Zobaczcie. Ludzie są wściekli. Trudno im się dziwić.

Kinga Duda niedawno na stałe wróciła do Polski. Zakończyła staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawnych w Wielkiej Brytanii. Przyleciała do kraju, by wesprzeć ojca podczas ostatnich dni kampanii wyborczej. Towarzyszyła mu też w momencie, gdy Andrzej Duda ponownie wygrał wybory. Wtedy wygłosiła przemówienie, po którym wielu Plaków mogło mieć nadzieję, że nadchodzi nowe. W sierpniu została społecznym doradcą prezydenta. Radzi sobie prawda?

Funkcja nie niesie ze sobą wynagrodzenia, ale Kinga może liczyć na przywileje niedostępne dla szeregowych pracowników. Decyzja kancelarii spotkała się z dużym sprzeciwem ze strony polityków oraz osób publicznych i była szeroko komentowana w prasie. Pierwszy raz od tego czasu na ważne tematy Kinga Duda wypowiedziała się na Twitterze, wydała oświadczenie, w którym padają historyczne słowa. Zaprezentowała stanowisko inne niż partia, z której poglądami utożsamia się prezydent.

– “Rozumiem oburzenie kobiet wywołane wyrokiem TK z 22 października. Jednak dyskusja, która pierwotnie dotyczyła wyroku, wydaje się aktualnie buntem przeciwko wszystkiemu. Część protestujących ucieka się do działań skrajnych, na które nie można wyrażać zgody – akty przemocy, niszczenie mienia, kościołów, obrażanie osób, które nie podzielają poglądów skrajnej grupy protestujących (…)” – stwierdziła.

Z powodu trudnej sytuacji spowodowanej drugą falą zachorowań na koronawirusa, rząd zdecydował się ponownie wprowadzić obostrzenia, z którymi mieliśmy do czynienia wiosną. Został wprowadzony zakaz zgromadzeń, zamknięto restauracje, bary, teatry i kina, siłownie i baseny. Zakaz obejmuje także organizowanie przyjęć, wesel czy imprez – można się gromadzić w maksymalnie pięcioosobowych grupach. Jednak te obostrzenia chyba nie dotyczą wszystkich. Co widać po imprezie Kingi Dudy.

Dzięki Vogule Poland można się dowiedzieć, że Kinga Duda postanowiła wyprawić swoje 25. urodziny. Na wideo opublikowanym na instagramowym profilu wspomnianych influencerów widzimy, że było dosyć hucznie, a zebranych osób jest znacznie więcej, niż dozwolona liczba. Cóż, grunt że się dobrze bawiła.

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
29,99 zł
40,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz