Home Kategorie Film Paweł z “M jak Miłość” zginie w wypadku?! Oby nie skończyło się tak jak w pamiętnej scenie w kartonach.

Paweł z “M jak Miłość” zginie w wypadku?! Oby nie skończyło się tak jak w pamiętnej scenie w kartonach.

Paweł z “M jak Miłość” zginie w wypadku?! Oby nie skończyło się tak jak w pamiętnej scenie w kartonach.

Wypadek Pawła w „M jak Miłość” wprowadzi sporo dramatyzmu w najbliższych odcinkach serialu. Widzowie będą świadkami przerażających scen. Jesteście na to gotowi?

Przyczyną groźnego zdarzenia okaże się zazdrość byłego chłopaka Franki, który wcześniej siedział w więzieniu. Serial „M jak Miłość” od początku sezonu obfituje w emocje i szokujące zdarzenia. Wątek zakazanego uczucia, które połączyło Pawła z bratową budził wiele kontrowersji wśród widzów. Z tego powodu, produkcja serialu podjęła decyzję o wprowadzeniu do fabuły zmian, które przywrócą dawną harmonię.

Romans Kingi i Pawła został ucięty. W związku z tym, Kinga Zduńska ostatecznie została sama – zarówno jej mąż, jak i jego brat znaleźli sobie inne partnerki. Nie oznacz to jednak końca życiowych perypetii z udziałem Zduńskich.

Wkrótce okaże się, że na znajomości z Franką ciąży piętno wypadków. W 1547. odcinku serialu „M jak miłość” Krzysiek, czyli były chłopak Franki dowie się, że dziewczyna spędza sporo czasu w rowerowni Zduńskiego. W związku z tym, postanowi wziąć sprawy w swoje ręce.Będzie grozić Pawłowi, chcąc wymusić na nim, aby przestał widywać się z Franką. Bez ogródek powie do Zduńskiego:

– “Może się trzeba będzie końcu po prostu dogadać, nie?” –

Paweł nie będzie chciał zrezygnować z Franki. Wręcz przeciwnie, umówi się z nią na wycieczkę rowerową. Gdy bandyta zauważy ich na ulicy, wpadnie w szał.Celowo rozpędzi swoje auto i wjedzie nim w Zduńskiego! Mężczyzna z dużą siłą uderzy o ziemię. Widząc lejącą się strumieniami krew, Franka natychmiast wezwie pomoc.

Loty w tunelu aerodynamicznym
Loty w tunelu aerodynamicznym
109,00 zł
459 dni
do końca oferty!
Tunel aerodynamiczny: minuta lotu (109 zł) z filmowaniem (129 zł) i więcej w FreeFlyCenter

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz