Home Kategorie Ludzie Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem

Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem

Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem

Bayer Full po głośnej aferze z dotacjami z Ministerstwa Kultury i niewybrednej wypowiedzi o Kulcie Kazika Staszewskiego znalazł się na celowniku internautów. Fala krytyki spadła na lidera zespołu.

Bayer Full, a konkretniej Sławomir Świerzyński z żoną mieli przytulić okrągłą sumkę z Funduszu Wsparcia Kultury (FWK). To już podburzyło internautów, ale prawdziwa burza dopiero miała się zacząć, po niesłynnym już wywiadzie z liderem zespołu.

Ostatecznie pieniędzy Świerzyński z żoną nie dostali, przez decyzję o wycofaniu środków, którą podjął resort kultury. Niedługo po tym gwiazda zespołu Bayer Full udzieliła wywiadu w Polsacie. Prowadząca program przytoczyła słowa Kazika Staszewskiego z zespołu Kult, który stwierdził, że pieniądze z FBW są “zabrane setkom tysięcy uczciwie zabranych ludzi”. Sławomirowi Świerzyńskiemu puściły nerwy.

– “Głupszej wypowiedzi to dawno nie słyszałem. A kto by chciał ich płytę kupić? […] Kto pamięta taki zespół jak Kult, na litość boską?” – oburzał się Świerzyński w Polsacie.

Chwilę później Świerzyński komentował, że jego zespół sprzedał 17 i pół miliona płyt, oraz zaznaczył, że odprowadził od tego duże podatki. Niedługo po tej wypowiedzi wylała się fala krytyki na lidera Bayer Full i przy okazji wiele osób dowiedziało się, że jeden z największych sukcesów zespołu od lat był zdementowany jako mit.

 

 

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie twarzy (69,99 zł) z regulacją brwi i depilacją wąsika (79,99 zł) i więcej w centrum Katrin w Bydgodszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz