Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski straszy niepokojącą wizją. Podzielił się nią z nami.

Krzysztof Jackowski straszy niepokojącą wizją. Podzielił się nią z nami.

Krzysztof Jackowski przedstawił nową wizję dotyczącą rozwoju pandemii i zmian, które na nas czekają. Co zobaczył?

Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz. Sławę przyniosła mu przede wszystkim współpraca z policją. Jasnowidz z Człuchowa pomagał przy rozwiązywaniu spraw kryminalnych, głównie odnajdując zaginione osoby.

Od jakiegoś czasu Jackowski jest aktywniejszy w mediach i co chwilę mówi o nowych wizjach. Ostatnio na swoim kanale YouTube prowadził transmisję na żywo. W trakcie niej podzielił się niepokojącą przepowiednią dotyczącą sytuacji na świecie.

Jackowski niejednokrotnie zabierał już głos w sprawie pandemii. W ostatnie wizji nie ukrywa jednak, że wynik wyborów w USA wpłynie na cały świat.

– „Czuję taką polaryzację, takie coś, co ma się zmienić. Od marca jest sytuacja nienormalna na świecie. Coś teraz się waży. Nie chciałbym popełnić błędu, opowiadać głupot. Spokojnie. Nic na siłę.”

Jackowski uważa, że w najbliższym czasie „coś się zepsuje”. Prawdopodobnie będzie miało to związek z wygraną Joe Bidena:

– „Będziemy obserwowali, że niektóre państwa, choćby w Europie, będą się trzymać tego, co jest, a niektóre zaczną zachowywać się inaczej, dziwnie. Nie będzie spójności. Coś się waży. I uwaga: może mieć to związek z tym, co się stało w Stanach. Powiem jeszcze jedną rzecz. Wielu z nas uważa, że jeżeli nie wybrano Trumpa, to źle.”

– „Oczywiście ten prezydent wybrany w moim myśleniu jest pewną pozą, ale tu chodzi o siły pewne, które Trump, że z tego, co dobrze nazwę, niedawno zdymisjonował swojego człowieka, szefa Pentagonu. Nie jest to dla was zastanawiające, dlaczego akurat jego. A może ta zmiana jest iskrą nadziei. Stawiam to pod wielkim znakiem zapytania.”

Swoją wizję zakończył niepokojącymi słowami:

– „Ale czuję, że w tej chwili ważą się bardzo ważne rzeczy i możemy przez chwilę złapać oddech. Albo go złapiemy na poważnie, albo tylko przez chwilę. Brzmi to tajemniczo, mówię to ostrożnie, bo takie coś dochodzi do mnie, ale to nie jest pełne. Niech to tak spokojnie dochodzi.”

Kufel, pokal, szklanka z grawerem
Kufel, pokal, szklanka z grawerem
12,99 zł
49,99 zł
120 dni
do końca oferty!
Od 12,90 zł: Szklanka, kufel lub pokal do piwa z dowolnym grawerem z unikalneprezenty.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz