Home Kategorie Poruszające Poruszająca historia. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później

Poruszająca historia. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później

Poruszająca historia. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później

Labrador towarzyszył swojemu panu w ostatnich godzinach jego życia. Zwierzę nie mogło żyć bez mężczyzny, który otaczał je opieką. Niestety zmarło zaledwie kilka godzin później.

To niezwykła historia miłości człowieka i zwierzęcia. Labrador zaczął chorować mniej więcej wtedy, gdy jego pan usłyszał przerażającą diagnozę. W 2011 roku Daniel Hove, weteran amerykańskich sił powietrznych, który po służbie w armii został strażakiem, dowiedział się, że ma raka.

Mężczyzna praktycznie nigdy nie rozstawał się ze swoim pupilem. Wierny pies o imieniu Gunner towarzyszył weteranowi wszędzie. Gdy jego stan uległ znacznemu pogorszeniu, pies także zaczął chorować. Choć niektórzy mogą twierdzić, że to jedynie kwestia przypadku, a 11-letni labrador prędzej czy później podupadłby na zdrowiu, dla córki mężczyzny jasne było, że zdarzenia były ze sobą powiązane.

– “Gdy mój ojciec przestał reagować na bodźce, to samo spotkało psa. Jak tylko zrozumieliśmy, w jak poważnym stanie jest pies, praktycznie się nie ruszał, był bardzo ciężko chory, zrozumieliśmy, że nadchodzi najgorsze” – wspomina córka weterana.

Weterynarz stwierdził, że dla labradora nie można już nic zrobić i należy go uśpić. Kobieta była załamana śmiercią ojca i tym, co spotkało jego wiernego przyjaciela. Podjęła tę trudną decyzję. Jedynym, co pozwoliło jej na cień ulgi, był fakt, że jej ojciec nie dożył śmierci swojego ukochanego pupila.

Historia ta dowodzi, że psy rozumieją dużo więcej, niż nam się zdaje. Są one zdolne do bardzo głębokich uczuć i prawdziwej miłości. Widać to ewidentnie w tym przypadku. Labrador kochał swojego pana i nie był w stanie bez niego żyć.

eKurs: profesjonalny coaching
eKurs: profesjonalny coaching
69,00 zł
229,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: profesjonalny coaching z certyfikatem MEN za 69 zł i Neurocoaching z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz