Home Kategorie Życie Dźgnęła nożem męża 39 razy, po czym umyła podłogę i włączyła pralkę. Sąd: była niepoczytalna

Dźgnęła nożem męża 39 razy, po czym umyła podłogę i włączyła pralkę. Sąd: była niepoczytalna

Dźgnęła nożem męża 39 razy, po czym umyła podłogę i włączyła pralkę. Sąd: była niepoczytalna

45-latka z Ostrowa Wielkopolskiego, która w lutym zabiła swojego męża, była niepoczytalna. Kobieta zadała partnerowi 39 ciosów nożem. Mężczyzna od wielu lat miał znęcać się nad rodziną.

Sprawę umorzył Sąd Okręgowy w Kaliszu. – “Biegli orzekli, że w momencie popełnienia czynu 45-latka była niepoczytalna” – poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

Oskarżona została skierowana do zakładu zamkniętego. – “Wyrok nie obejmuje terminu, sąd co pół roku bada przebieg procesu leczenia” – poinformował Meler.

Do zabójstwa doszło 9 lutego około godziny 22 w jednym z mieszkań w Ostrowie Wlkp. przy ul. Piastowskiej. Ale służby zawiadomiono dopiero dzień później około godziny 5 nad ranem. Zrobiła to ciotka zamordowanego, mieszkająca we Wrocławiu, którą poinformowała 18-letnia córka ofiary.

Po przybyciu policjanci zobaczyli leżące na podłodze ciało 46-letniego mężczyzny. Na ciele ofiary ujawniono 39 ran kłutych klatki piersiowej, zadanych nożem finką. W mieszkaniu zastali 45-letnią żonę zabitego i córkę.

Śledczy dostrzegli również, że ktoś próbował zatrzeć ślady w mieszkaniu. Przed przyjazdem służb podłoga została umyta, a pralka była włączona. Jak podawała prokuratura, pralka i znajdujące się w niej rzeczy zostały zabezpieczone w ramach postępowania. Kobieta w ogóle nie pamiętała, co się tak właściwie wydarzyło. Orzeczenie na ten moment nie jest prawomocne.

 

Kurs online: Stylizacja paznokci 
Kurs online: Stylizacja paznokci 
59,00 zł
99,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy stylizacji paznokci z zaświadcz. ukończenia kursu za 59 zł z P&M Management Group (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz