Home Kategorie News Żarty się skończyły. Policja rozpędza protestujących armatkami wodnymi.

Żarty się skończyły. Policja rozpędza protestujących armatkami wodnymi.

Żarty się skończyły. Policja rozpędza protestujących armatkami wodnymi.

Ostatnimi czasy, konflikty na linii policja-obywatele nasilają się coraz mocniej. A zachowania policji w stosunku do obywateli stają się coraz brutalniejsze. Przykładem jest użycie armatek wodnych.

Policyjne armatki wodne podczas protestu przeciwko blokadzie w kontekście koronawirusa w Berlinie, zostały wykorzystane przeciwko swoim obywatelom. Szokujące jest takie działanie policji. 

Policja w Niemczech wystrzeliła z armatki wodnej i gazu pieprzowego w stronę protestujących przeciwko ograniczeniom wywołanym koronawirusem.

Funkcjonariusze w Berlinie powiedzieli, że tysiące demonstrantów odmówiło uwzględnienia ich próśb o noszenie masek na twarzy i zachowania dystansu społeczny zgodnie z przepisami.

Policja zatrzymała 190 osób, a dziewięciu funkcjonariuszy zostało rannych. Protesty miały miejsce, gdy niemieccy posłowie debatowali nad ustawą, która da rządowi niezbędne narzędzia prawne w zakresie ustanawiania zasad co do dystansu społecznego, zamykania sklepów i innych miejsc użyteczności publicznej, zapobiegania spożywaniu alkoholu w miejscach publicznych. Słowem wszystkich przepisów, które mają zatrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19. Większość ludzi w Niemczech popiera te środki bezpieczeństwa, ale spora część obywateli organizuje rozmaite wiece w kraju.  Prowadzi to do starć z policją takich jak te.

 

Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Terapia dziecka z autyzmem z MEN za 79 zł z firmą Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz