Home Kategorie News Prezydent przewieziony karetką do Warszawy! „Jeszcze kilka dni temu z nim rozmawiałem”.
32.06K

Prezydent przewieziony karetką do Warszawy! „Jeszcze kilka dni temu z nim rozmawiałem”.

Prezydent przewieziony karetką do Warszawy! „Jeszcze kilka dni temu z nim rozmawiałem”.

Stan zakażonego koronawirusem Bronisława Komorowskiego pogorszył się. Lekarze ze szpitala w Sejnach postanowili, że zostanie przetransportowany do Warszawy.

Były prezydent Polski o zakażeniu koronawirusem poinformował w czwartek 12 listopada. Od tamtego momentu jego stan pogorszył się. Lekarze ze szpitala w Sejnach stwierdzili, że dla dobra pacjenta, powinien on trafić do placówki w Warszawie.

„Fakt” ustalił, że Komorowski został powierzony pod opiekę prof. Andrzejowi Horbanowi, głównemu doradcy Mateusza Morawieckiego ds. COVID-19.

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz potwierdził, że decyzja o szczególnym potraktowaniu byłego prezydenta została podjęta przez jego resort.

– „Decyzja o pilnym przewiezieniu pana prezydenta zapadła w Ministerstwie Zdrowia” – przekazał.

W rozmowie z „Faktem” prof. Tomasz Nałęcz z rady fundacji Instytutu Bronisława Komorowskiego skomentował nagłe działania wokół chorego polityka.

– „Jeszcze kilka dni temu z nim rozmawiałem” – miał powiedzieć. – „Wtedy czuł się dobrze. Nie niepokoiłem go później telefonami. Bardzo mnie pani zmartwiła tą informacją” – przekazał dziennikarce.

W niedawnym wywiadzie Komorowski mówił o tym, że obawia się koronawirusa. Mówił też, że znalazł się w trudnej sytuacji finansowej.

eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
eKurs: Specjalista ds. transportu i spedycji
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. transportu i spedycji w firmie za 49 zł i więcej w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz