Home Kategorie Ludzie Danusia Martyniuk wróciła po przerwie i znowu szokuje. „Masz krew na rękach!”

Danusia Martyniuk wróciła po przerwie i znowu szokuje. „Masz krew na rękach!”

Danuta Martyniuk w ostatnim czasie często pokazywała się w mediach. Żona Zenka Martyniuka robiła wszystko, aby obronić dobre imię syna. Teraz sama znalazła się pod ostrzałem.

Danuta Martyniuk wyskoczyła na zakupy do Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa. Zdjęciem żony Zenka Martyniuka pochwalił się twórca przepięknego futra.

Gabriel i Rafał to dawne gwiazdy programu „Królowe Życia”. Para zyskała sobie grono wiernych fanów przez występ w show. Na co dzień projektują i szyją futra. Ich dzieła nie należą do najtańszych. Celują raczej w klientów z grubymi portfelami. Wszyscy wiedzą, że do grona klientów słynnych projektantów należy rodzina Martyniuków.

– „Zenek jest bardzo sympatyczną osobą. Jego żona Danusia również. Można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy, bo często w naszej pracy dochodzi do takich sytuacji, że się z klientami zaprzyjaźniamy. Jak na króla disco przystało – nie ma limitów. Warto być królem” – powiedzieli w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Niedawno na zakupy u nich wyskoczył Daniel Martyniuk, który nabył piękną kurtkę. Teraz pojawiła się tam również i Danusia. Co kupiła?

Jeszcze nie tak dawno o Danucie Martyniuk wiedzieliśmy tyle, ile w telewizji powiedział jej mąż. Kobieta dała się poznać jako ciepła, rodzinna i przedsiębiorcza pani domu. Okazało się jednak, że jest posiadaczką ognistego temperamentu, który sprawił, że stała się jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci 2020 roku. Wszystko za sprawą wybryków jej syna, którego broniła jak lwica, często nie bacząc na słowa, czy słuszność tego, co robił Daniel.

Danuta znana jest też z zamiłowania do luksusowych ubrań. Oprócz strojów od topowych projektantów, ma sporą kolekcję drogich torebek.

Futra, które projektują i szyją dawne gwiazdy Królowych życia, należą również do dóbr z wysokiej półki. Danusia zamówiła więc dla siebie ciepłe okrycie, a efektem swojej pracy Gabriel Seweryn pochwalił się na Instagramie. Pozuje razem z Martyniukową, która jest najwyraźniej bardzo zadowolona z okrycia z lisów.

– „Dwa tygodnie ciężkiej pracy. Starannie wyselekcjonowane lisy , ponad 5 tyś ćwieków . Wszystkie ręcznie nabijanych . Najpiękniejsze podziękowano za prace to błysk w oko osoby której dedykowane jest to dzieło Danusi cieszę się razem Tobą  PS spodziewam się burzy #gabrielseweryn #danutamartyniuk #polishdesigner #furs #króloweżycia #ttv #rafalgrabias” (pisownia oryginalna).

Futro to jednak dopiero początek. Na nogach Danusi widzimy bowiem botki o Louisa Vuitonna, które kosztują niemało. Tak, jak przypuszczał Gabriel, pod postem rozpętała się prawdziwa burza. Jedni grzmią o krwi zwierząt na rękach, inni zachwycają się futrem. Co sądzicie?

Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem
Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Cukierniczy z certyfikatem za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz