Home Kategorie Ludzie Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna

Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna

Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna

Gwiazda muzyki rozrywkowej Edyta Górniak wyrosła ostatnimi czasy na główną twarz koronasceptyków. Tym razem wokalistka odniosła się do szczepionek przeciw koronawirusowi.

Edyta Górniak nie przestaje przekonywać, że skupia się na rozwoju duchowym. Artystka raz po raz przekazywała, że stara żyć w zgodzie z naturą i korzystać z medycyny zakrawającej o alternatywną.

Wraz z owym rozwojem przyszedł, jak się zdaje, sceptycyzm do przeróżnych naukowych kwestii, swoje apogeum osiągając w temacie epidemii koronawirusa. Prywatne odczucia wokalistki to jedno. Problem w tym, że chętnie oglądana w internecie jurorka “The Voice” ochoczo dzieli się nimi w mediach społecznościowych.

Zdaniem Górniak COVID-19 jest wymysłem mediów, za którym na dodatek stoi gotowy wyludnić planetę Bill Gates, a najlepszym lekiem na koronawirusa jest oregano oraz witamina D. Do całości doliczyć należy leżących w szpitalach statystów, którzy udają chorych, oraz bezwzględną szkodliwość szczepionek.

Warto dodać, że pani Edyta ma oczywiście prawo do swoich opinii. Fundamentalne wartości, na których oparto demokratyczny ustrój, umożliwiają pełną, niewarunkowaną specjalistyczną wiedzą swobodę wypowiedzi.

Wokalistka najwyraźniej wyznaczyła sobie misję uświadamiania nieuświadomionych, a słów krytyki nie szczędzą jej zarówno koledzy z branży, jak i specjaliści z zakresu medycyny.

Artystka najwyraźniej nie zamierza jednak nieco spokojniej podchodzić do formułowanych tez. “Super Express” wskazywał, że tym razem Edyta Górniak zapowiedziała, że jeśli szczepionki przeciw wirusowi okazałyby się obowiązkowe, nie zawaha się wyjechać z kraju.

Rząd niejednokrotnie deklarował, że szczepienia nie będą obowiązkiem. Górniak raz po raz odnosi się jednak do ewentualnej konieczności przyjęcia preparatu.

– “Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię. A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać. Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii” – przekazała.

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz