Home Kategorie Niesamowite Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Koszmarny deszcz lodowy na wschodzie. Ogromne straty.

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Koszmarny deszcz lodowy na wschodzie. Ogromne straty.

Do niezwykle groźnej sytuacji doszło kilka dni temu we Władywostoku w Rosji. Wystąpiły tam idealne warunki do opadów deszczu lodowego.

Z tak intensywnym zjawiskiem marznących opadów nie spotkaliśmy się już dawno. Lodowy deszcz pokrył grubą warstwą lodu wszystkie powierzchnie, od samochodów, po drzewa, drogi i chodniki. Sytuacja w mieście przez kilkanaście godzin była dramatyczna. Władywostok był całkowicie sparaliżowany, a w wielu domach brakowało prądu przez rozległą awarię sieci energetycznej. Z jak poważnym oblodzeniem mieli do czynienia mieszkańcy pokazują poniższe nagrania.

Warto też wspomnieć o niezwykłym szczęściu jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna cudem uniknął śmierci pod kilkutonową betonową częścią dachu. Najprawdopodobniej pod naporem lodu, olbrzymia bryła runęła z dachu prosto na stojące pod budynkiem samochody. Tylko szybka reakcja uratowała skrobiącego szyby mężczyznę. Zobaczcie sami.

Pogoda w Rosji poprawiła się. Władze i mieszkańcy Władywostoku szacują obecnie straty i sprzątają skutki silnego deszczu lodowego.

eKurs: Dietetyka kliniczna z MEN
eKurs: Dietetyka kliniczna z MEN
69,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Dietetyka kliniczna z certyfikatem MEN za 69 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz