Home Kategorie Ludzie Andrzej Duda trafił do szpitala. Powodem COVID-19.

Andrzej Duda trafił do szpitala. Powodem COVID-19.

Andrzej Duda trafił do szpitala. Powodem COVID-19.

Andrzej Duda trafił do szpitala. Zdjęcie prezydenta podłączonego do aparatury pojawiło się w mediach. Wszystko przez COVID-19. To prawdziwy szok.

O tym, że Andrzej Duda zmaga się z koronawirusem, poinformowano pod koniec października. Zaraz potem głos zabrał sam zainteresowany, który w krótkim filmiku na Twitterze przeprosił wszystkich, którzy przez niego trafili na kwarantannę. Nie zauważył żadnych symptomów choroby:

– “Jestem chory na koronawirusa. Nie odczuwam żadnych symptomów, nawet tych najbardziej typowych, jak zanik węchu i smaku. Czuję się dobrze, ale wynik testu jest jednoznaczny. […] Chciałem przeprosić wszystkich tych, którzy mieli ze mną kontakt i są narażeni na procedury i kwarantannę” – mówił.

Izolację prezydent spędził w towarzystwie żony, Agaty Dudy, u której testy wykluczyły obecność wirusa, w bardzo luksusowych warunkach. Kwarantannę odbyli w willi w Promniku niedaleko Warszawy. Mieli do dyspozycji luksusowo wyposażony budynek.

– “Tam są pełne warunki do izolacji i ucieczki przed zgiełkiem Warszawy. Chyba dwie czy trzy sypialnie. Prezydent ma do dyspozycji także basen i kort tenisowy. Jest też dom fiński. Na pewno można odpocząć” – wyliczał zalety tego miejsca były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z SE.

Na profilu prezydenckim na Instagramie pojawiło się niepokojące zdjęcie głowy państwa. Na szczęście opis rozwiewa wątpliwości. Andrzej Duda czuje się dobrze. Postanowił jednak, jako ozdrowieniec, oddać osocze, żeby pomóc w ten sposób w walce z pandemią. Zachęcił do tego samego wszystkich, którzy przeszli chorobę.

– “@AndrzejDuda: Kilka tygodni temu byłem zakażony wirusem COVID-19 i szczęśliwie wyzdrowiałem. Dziś oddałem osocze i wszystkich Was, Ozdrowieńców, do tego zachęcam! Wielu ludzi potrzebuje naszej pomocy! Jeśli byliście chorzy, wyzdrowieliście i Wasze organizmy wytworzyły przeciwciała, wesprzyjcie innych, potrzebujących! Wasze osocze może uratować komuś życie. Z pewnością warto!” – stwierdził prezydent.

Internauto sposobała się inicjatywa prezydenta. Zachęcają wszystkich ozdrowieńców do pójścia w ślady głowy państwa. Jak wam się podoba postawa Andrzeja Dudy? Ozdrowieńcy powinni go posłuchać?

 

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Gabinecie Masażu Ogrodowa 19

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
19
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz